Serwis oferuje niektóre pozycje za darmo, ale w trakcie seansu będziemy musieli obejrzeć parę reklam. Nie zmienia to faktu, że biblioteka Rakuten jest stale aktualizowana. Zobaczcie, co nowego w Rakuten Polska.

Nędznicy

Najważniejsze wydarzenie w świecie francuskiego kina ostatnich lat. Rewelacyjny debiut, który podbił świat. Montfermeil, które pulsuje od napięć, gniewu i niepewności to miejsce, w którym nieustannie toczy się gra o lokalne wpływy. Nawet niewinny psikus grupy dzieciaków, które kradną małe lwiątko z miejscowego cyrku, może okazać się początkiem rewolucji.

Moja mała Zoe

Isabelle, mama małej Zoe, zajmuje się genetyką i odnosi kolejne sukcesy zawodowe. Od pracy kobieta kocha bardziej tylko swoją kilkuletnią córkę, z której ojcem właśnie się rozwodzi i musi dzielić opiekę nad dziewczynką. Kiedy Zoe ulega nieszczęśliwemu wypadkowi, Isabelle postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić wszystko, aby ich życie wróciło do normy.

Bad Boy

Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola (Katarzyna Zawadzka), adwokat znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń.

Banana Split

Ich relacja zmienia się jednak w wakacje przed wyjazdem do koledżu, kiedy to April i Nick, którzy byli parą od dwóch lat, zrywają ze sobą. Aby podtrzymać przyjaźń z April i Nickiem, Ben przedstawia ich Clarze (Liana Liberato), swojej koleżance z dzieciństwa. Gdy Clara zagaduje April na imprezie, ta druga chce ją tylko walnąć w twarz, ale kilka szotów później obie odkrywają, że wybór koledżu to nie najtrudniejsza decyzja, przed jaką teraz stoją. Bo… jak utrzymać przyjaźń, która się między nimi zrodziła, i ukryć ją przed Nickiem?

Ocaleni

Jej podziemne korytarze ciągną się przez 10 kilometrów i są położone setki metrów pod ziemią. W pewnym momencie nadchodzi potężny monsun i deszczowa woda zalewa wejście do jaskini, a następnie topi kolejne jej odcinki. Chłopcy wraz z trenerem zostają odcięci od świata i uwięzieni 4 kilometry pod powierzchnią. Kiedy rodziny orientują się, że nastolatkowie nie wrócili do domu, zawiadamiają odpowiednie służby. Rozpoczyna się zakrojona na szeroką skalę międzynarodowa akcja ratunkowa, w której biorą udział tysiące ludzi.

Remember Me

Claude (Bruce Dern) chce nawiązać ponowny kontakt z chorą na alzheimera miłością swojego życia, Lillian, która przebywa w pobliskim domu opieki. Pomagają mu w tym najlepszy przyjaciel (Brian Cox) oraz sprytna wnuczka. Szaleńczo zakochany Claude dołącza do społeczności chorych i wkracza do życia Lillian, dzieląc się z nią wspomnieniami z ich romansu sprzed lat, jednocześnie starając się nie zostać przyłapanym przez pracowników domu opieki.