Nowości w Rakuten Polska - zobacz, co obejrzeć w serwisie

Opublikowano 31.08.2020 15:48 -


Od dawna powtarzam, że Rakuten TV rządzi, jeśli chodzi o serwisy VOD. Nie mówię tu o serwisach streamingowych, takich jak Netflix czy HBO GO. W Rakuten TV filmy możemy wypożyczać pojedynczo, ale jest też bogata oferta darmowych pozycji.

Zebrałem najciekawsze filmy w jednym miejscu. Zobaczcie, co nowego w Rakuten TV Polska. Myślę, że każdy znajdzie coś, co powinno go zainteresować. Oferta stale się powiększa.

Wieczna Piękność

Gdy Jane (Sally Hawkins) zostaje rzucona na ołtarzu, załamuje się i pogrąża w chaotycznym świecie, gdzie miłość (zarówno prawdziwa, jak i wyobrażona) i relacje rodzinne zderzają się z wzruszającymi i zabawnymi konsekwencjami.

Nowi mutanci

W opartym na serii komiksów Marvela, przerażającym i pełnym akcji filmie, pięcioro młodych, obdarzonych wyjątkowymi mocami ludzi, trafia do tajnej instytucji, w której mają zostać poddani leczeniu, zapewniającemu im ochronę przed ich własnymi mocami. Wkrótce okazuje się, że próba ich powstrzymania to bitwa między siłami dobra i zła.

Kac Vegas 3

Jedynym niezadowolonym członkiem Watahy pozostaje Alan. Wciąż pozbawiony sensu życia odstawia na bok swoje leki i poddaje się naturalnym impulsom, aż w końcu osobisty kryzys zmusza go, by zwrócił się o pomoc. A kto, jeśli nie trójka najlepszych przyjaciół, może pomóc mu w podjęciu tego pierwszego kroku? Tym razem nie ma wieczora kawalerskiego. Nie ma ślubu. Co może pójść nie tak? Jednak gdy Wataha wyrusza w drogę, wszystko może się wydarzyć. THE HANGOVER PART III to epicki finał odysei pełnej zniszczenia i złych decyzji, w której chłopaki muszą wrócić tam, gdzie to wszystko się zaczęło: do Las Vegas.

Kwiat pustyni - za darmo

https://www.youtube.com/watch?v=h6Tq5yKarBg

Historia współczesnego Kopciuszka – somalijska dziewczynka ucieka od okrutnego ojca, aby po wielu dramatycznych przygodach zrobić światową karierę modelki. Historia, którą napisało samo życie. Kiedy w wieku 13. lat Waris (Soraya Omar -Scego) dowiaduje się, że zgodnie z wolą ojca ma zostać czwartą żoną znacznie od siebie starszego mężczyzny, decyduje się na ucieczkę. W środku nocy żegna się z ukochanym bratem i wykrada się z rodzinnego obozu. Samotnie, bez jedzenia i w sandałach pokonuje kamienistą pustynię, by dotrzeć do Mogadiszu, gdzie żyje rodzina jej matki. By ochronić dziewczynę, krewni wysyłają ją do pracy w somalijskiej ambasadzie w Londynie.

Głupich nie sieją - za darmo

Trwa II wojna światowa, Rumunia jest okupowana przez niemieckich nazistów. Bawiący się chłopiec znajduje przy szosie zwłoki żołnierza. Władze niemieckie postanawiają schwytać sprawcę. W poszukiwania zostają zaangażowani mieszkańcy miasta.

Dopóki piłka w grze

Gus Lobel był jednym z najlepszych łowców baseballowych talentów od dziesiątek lat, jednak - choć próbuje go ukryć - jego podeszły wiek nie działa na jego korzyść. Mimo tego Gus nie zgadza się pominąć sezonu, który może być ostatnim w jego karierze. Może jednak nie mieć wyjścia. Zarząd drużyny Atlanta Braves zaczyna kwestionować jego osąd, zwłaszcza gdy do wzięcia jest najgorętszy młody pałkarz w kraju. Jedyna osoba, która może udzielić mu pomocy, jest również osobą, do której Gus nigdy się po nią nie zgłosi: jego córką. Mickey jest pracowniczką potężnej atlanckiej kancelarii, której ambicja może zapewnić jej pozycję partnera.

Tarzan: Legenda

Mijają lata, od kiedy Tarzan (Skarsgård), opuścił afrykańską dżunglę na rzecz cywilizowanego życia w Londynie. Jako John Clayton III, Lord Greystoke decyduje się wrócić do Konga, gdzie ma pełnić funkcję emisariusza rządu z misją handlową. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że jest pionkiem w śmiertelnie niebezpiecznej grze targanego wolą zemsty, chciwego kapitana Leona Roma z Belgii (Waltz). Okazuje się, że osoby stojące za zabójczym spiskiem nie mają pojęcia, co rozpęta się za ich sprawą.

Opisy: Rakuten TV

Wieści z Rozładowani.pl