Z pomocą przychodzą serwisy VOD. Ja często korzystam z Rakuten TV, gdyż oferta jest bardzo bogata, a także atrakcyjna cenowo. Co tydzień staram się też przeglądać nowości i podrzucać Wam to, co według mnie budzi zainteresowanie.

Szczęściarz

Powracając po raz trzeci ze służby w Iraku, amerykański sierżant Logan Thibault (Zac Efron, znany ze „Znów mam 17 lat” czy „Sylwestra w Nowym Jorku”) uważa, że zawdzięcza przetrwanie przechowywanej przez siebie fotografii kobiety, której nigdy nie spotkał (Taylor Schilling). Szukając jej w Karolinie Północnej, pojawia się u jej drzwi i podejmuje pracę w jej rodzinnej hodowli. Pomimo początkowego braku zaufania i wahania bohaterki, niebawem wybucha między nimi uczucie, co daje Loganowi nadzieję, że kobieta może być kimś więcej niż dobrym omenem.

Magic Mike XXL

Akcja filmu Magic Mike XXL rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz także pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi poszukać sobie nowego zajęcia. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu — wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę — Magic Mike’a.

Zjazd

Szczęśliwa ucieczka przed lawiną w trakcie wyjazdu na narty w Alpy wprowadza chaos w poukładanym życiu rodziny i zmusza jej członków do przemyślenia ich wzajemnych relacji.

WIECZNA PIĘKNOŚĆ

Gdy Jane (Sally Hawkins) zostaje rzucona na ołtarzu, załamuje się i pogrąża w chaotycznym świecie, gdzie miłość (zarówno prawdziwa, jak i wyobrażona) i relacje rodzinne zderzają się z wzruszającymi i zabawnymi konsekwencjami.

NOWI MUTANCI

W opartym na serii komiksów Marvela, przerażającym i pełnym akcji filmie, pięcioro młodych, obdarzonych wyjątkowymi mocami ludzi, trafia do tajnej instytucji, w której mają zostać poddani leczeniu, zapewniającemu im ochronę przed ich własnymi mocami. Wkrótce okazuje się, że próba ich powstrzymania to bitwa między siłami dobra i zła.

KAC VEGAS 3

Jedynym niezadowolonym członkiem Watahy pozostaje Alan. Wciąż pozbawiony sensu życia odstawia na bok swoje leki i poddaje się naturalnym impulsom, aż w końcu osobisty kryzys zmusza go, by zwrócił się o pomoc. A kto, jeśli nie trójka najlepszych przyjaciół, może pomóc mu w podjęciu tego pierwszego kroku? Tym razem nie ma wieczora kawalerskiego. Nie ma ślubu. Co może pójść nie tak? Jednak gdy Wataha wyrusza w drogę, wszystko może się wydarzyć. THE HANGOVER PART III to epicki finał odysei pełnej zniszczenia i złych decyzji, w której chłopaki muszą wrócić tam, gdzie to wszystko się zaczęło: do Las Vegas.

KWIAT PUSTYNI – ZA DARMO

https://www.youtube.com/watch?v=h6Tq5yKarBg

Historia współczesnego Kopciuszka – somalijska dziewczynka ucieka od okrutnego ojca, aby po wielu dramatycznych przygodach zrobić światową karierę modelki. Historia, którą napisało samo życie. Kiedy w wieku 13. lat Waris (Soraya Omar -Scego) dowiaduje się, że zgodnie z wolą ojca ma zostać czwartą żoną znacznie od siebie starszego mężczyzny, decyduje się na ucieczkę. W środku nocy żegna się z ukochanym bratem i wykrada się z rodzinnego obozu. Samotnie, bez jedzenia i w sandałach pokonuje kamienistą pustynię, by dotrzeć do Mogadiszu, gdzie żyje rodzina jej matki. By ochronić dziewczynę, krewni wysyłają ją do pracy w somalijskiej ambasadzie w Londynie.

GŁUPICH NIE SIEJĄ – ZA DARMO

Trwa II wojna światowa, Rumunia jest okupowana przez niemieckich nazistów. Bawiący się chłopiec znajduje przy szosie zwłoki żołnierza. Władze niemieckie postanawiają schwytać sprawcę. W poszukiwania zostają zaangażowani mieszkańcy miasta.

DOPÓKI PIŁKA W GRZE

Gus Lobel był jednym z najlepszych łowców baseballowych talentów od dziesiątek lat, jednak – choć próbuje go ukryć – jego podeszły wiek nie działa na jego korzyść. Mimo tego Gus nie zgadza się pominąć sezonu, który może być ostatnim w jego karierze. Może jednak nie mieć wyjścia. Zarząd drużyny Atlanta Braves zaczyna kwestionować jego osąd, zwłaszcza gdy do wzięcia jest najgorętszy młody pałkarz w kraju. Jedyna osoba, która może udzielić mu pomocy, jest również osobą, do której Gus nigdy się po nią nie zgłosi: jego córką. Mickey jest pracowniczką potężnej atlanckiej kancelarii, której ambicja może zapewnić jej pozycję partnera.

TARZAN: LEGENDA

Mijają lata, od kiedy Tarzan (Skarsgård), opuścił afrykańską dżunglę na rzecz cywilizowanego życia w Londynie. Jako John Clayton III, Lord Greystoke decyduje się wrócić do Konga, gdzie ma pełnić funkcję emisariusza rządu z misją handlową. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że jest pionkiem w śmiertelnie niebezpiecznej grze targanego wolą zemsty, chciwego kapitana Leona Roma z Belgii (Waltz). Okazuje się, że osoby stojące za zabójczym spiskiem nie mają pojęcia, co rozpęta się za ich sprawą.

Opisy: Rakuten TV