Ceny nowości są dość konkurencyjne, a codziennie biblioteka wzbogaca się o kolejne pozycje. Wskakują nowe filmy, a warto zaznaczyć, że te legalne, z wiarygodnych źródeł są oznaczone specjalną „fajeczką” przy nazwie.

Nowości CDA Premium

Ana

Sprzedawca samochodów i dziewczynka wyruszają w podróż, podczas której próbują zebrać wystarczająco dużo pieniędzy, aby uratować mężczyznę przed bankructwem.

R E K L A M A

Najdłuższa noc

Zadłużona, uzależniona od silnych farmaceutyków prostytutka, postanawia uwolnić się od wykorzystującego ją brutalnego szefa.

Głowica

Trzy osoby zostają uwięzione w komorze ciśnieniowej. Aby przetrwać, muszą polegać na sobie pomimo radykalnie odmiennych światopoglądów.

Jutro albo pojutrze

Dokument nominowany do Oscara. Zack, Keire i Bing są przyjaciółmi, którzy spędzają wolny czas na jeżdżeniu na deskorolce po mieście i imprezowaniu.

Magiczne noce

Kiedy carabinieri wyławiają z Tybru ciało uznanego producenta filmowego, jego młoda kochanka wskazuje winnych – trzech początkujących scenarzystów.

Promień

Liam wybudza się oszołomiony po wypadku samochodowym i nie pamięta zupełnie niczego. Wokół niego leżą martwi ludzie, których łączy wyblakły kolor oczu – czy w powietrzu unosi się śmiercionośny wirus?

Nowe głosy – stary kwiat

Dokument opowiadający o muzyce z serca Etiopii.

Ojciec

Kobieta opłakuje śmierć ojca, któremu jednak udaje się z nią skontaktować z zaświatów.

Rycząca otchłań

Film dokumentalny prezentujący współczesne i historyczne rytmy Addis Abeby, stolicy Etiopii.

Ostatni dzień sierpnia

Sparaliżowany, przytłoczony tym co go spotkało mężczyzna, postanawia wrócić do rodzinnego domu. Ostatniego dnia sierpnia jego najbliżsi przyjaciele niezapowiedzianie do niego przyjeżdżają, by zakwestionować słuszność jego decyzji.

opisy filmów: cda.pl


Posłuchaj nas!