Można powiedzieć, że pogoda wreszcie zaczęła odciągać nas od telewizorów, ale jednak wieczory spędzamy oglądając nowości. Dawno jednak nie przyglądałem się temu, co wskoczyło do CDA Premium. Jakoś nie miałem czasu na dłuższe posiedzenia przed ekranem, wolałem krótsze formy serialowe.

Wczoraj jednak wskoczyłem do serwisu i ku mojemu zdziwieniu pojawiło się tam naprawdę sporo interesujących pozycji. Ceny konkurencyjne, więc w weekend na pewno wskoczy jakiś film.

Nowości CDA Premium

Wyspa Mroku

Samotny mężczyzna cierpiący na częściową utratę pamięci, przyjmuje pracę jako opiekun chorej psychicznie kobiety na odizolowanej wyspie.

Zapłata

Robert McQueen zostaje oskarżony o romans z trzema kobietami, których mściwi mężowie postanawiają się z nim rozprawić.

Krwawa Marie

Niegdyś odnosząca sukcesy artystka, obecnie mieszka w dzielnicy czerwonych latarni. Makabryczny incydent w sąsiedztwie, zmusza ją do podjęcia pewnych działań.

Na zakręcie

Sam (John Travolta), niegdyś rewelacyjny kierowca, teraz ledwo wiąże koniec z końcem. Jednak rodzinną tradycję kontynuuje jego syn, który przestał liczyć się ze zdaniem ojca i żyje po swojemu.

Uśmiech Etruska

Zgorzkniały, starszy mężczyzna, musi opuścić ukochaną wyspę i udać się do San Francisco. Tam zmierzy się z pędem wielkiego miasta i synem, którego nie widział od wielu lat.

Walentynki w winnicy

Frankie i Nate właśnie się zaręczyli. Zanim jednak oświadczą światu tą radosną nowinę, będą musieli zająć się planowaniem ślubu innej zakochanej pary.

45 dni bez ciebie

Rafael, aby poradzić sobie z rozstaniem z chłopakiem, postanawia odwiedzić troje najbliższych przyjaciół, którzy teraz mieszkają w różnych zakątkach świata.

Cola de Mono

Nastoletni Borja, jego starszy brat Vicente i ich matka spędzają razem Wigilię. Jednak zamiast świątecznej, rodzinnej atmosfery, pojawiają się wzajemne pretensje.

W pełnym słońcu

Czworo przyjaciół spędza razem upalny weekend za miastem w pięknym domu z basenem. Niespodziewanie dzwoni do nich David – mężczyzna, z którym 10 lat wcześniej wiele ich łączyło.

Idealni zabójcy

Młody chłopak odkrywa prawdę o swoich ukrytych zdolnościach.

Kronika złych randek

Leigh pracuje dla magazynu online, w którym zajmuje się opisywaniem najgorszych randkowych doświadczeń. Kiedy bloger Conner staje się tematem jednego z jej postów, para postanawia się ze sobą umówić…

Zabijmy żonę Warda

Żony Warda nikt nie lubi do tego stopnia, że wszyscy życzą jej śmierci. Kiedy jednak spełniają się ich mordercze fantazje, pojawiają się komplikacje…


Posłuchaj nas!