Nowości w Amazon Prime Polska - zobacz listę

Opublikowano 25.06.2020 14:13 -


Weekend przed nami, dlatego pora rozpocząć przegląd filmowych i serialowych nowości w poszczególnych serwisach streamingowych. Na początek idzie Amazon Prime Video Polska.

Serwis Amazon Prime rośnie w naszym kraju z dnia na dzień, a użytkowników zdaje się przybywa. Co nowego pojawiło się w bibliotece i ofercie Amazona w Polsce? Zobaczmy.

Jak ukraść Księżyc

Gru ma ambicje, by zostać „największym złoczyńcą świata”. Razem z zastępem złośliwych minionków planuje zbrodnię stulecia – kradzież Księżyca. Niecne plany pokrzyżują mu trzy dziewczynki.

Minionki rozrabiają

Gru, jego słodkie córeczki i psotne Minionki wracają wraz z nowymi, niezapomnianymi postaciami w kontynuacji światowego hitu. Gru porzucił status superzłoczyńcy na rzecz superojca, a Liga Antyzłoczyńców zrekrutowała go, by wytropił nowego genialnego przestępcę i uratował świat. Razem z tajną agentką Lucy Wilde i nieprzewidywalnymi Minionkami, Gru musi zachować przykrywkę i w...

Hannah. Nieznana historia buddyzmu

Hannah. Nieznana historia buddyzmu to niezwykła i pełna przygód filmowa podróż, której bohaterką jest Hannah Nydahl - dzięki niej buddyzm tybetański stał się znany na Zachodzie. Sercem tej opowieści jest przepiękna historia miłosna, która rozpoczyna się w hippisowskich czasach w Kopenhadze w latach 60. XX w.

7500

Terroryści próbują przejąć kontrolę nad samolotem lecącym z Berlina do Paryża, a opanowany drugi pilot stara się ocalić życie pasażerów i załogi, nawiązując zaskakującą więź z jednym z porywaczy.

THE AERONAUTS

W 1862 roku nieustraszona pilotka Amelia Wren (Felicity Jones) podejmuje się współpracy z pionierem meteorologii Jamesem Glaisherem (Eddie Redmayne). Razem spróbują wznieść się balonem wyżej niż ktokolwiek wcześniej.

NIEMY

Jegor jest siedmioletnim chłopcem skrywającym tajemnicę wartą fortunę. Na skutek traumatycznych wydarzeń Jegor przestał mówić, ale to milczenie może kosztować go życie. Kiedy więc kochająca kobieta postanawia adoptować chłopca, ich życie nabiera dramatycznego tempa.

CZARNE WDOWY

Skandynawskie Gotowe na wszystko! Przyjemna podróż do domku nad jeziorem zamienia się w jeden wielki chaos. Trzy kobiety mają dość przemocy ze strony mężów i podejmują najważniejszą w życiu decyzję – postanawiają zabić swoich małżonków! Zaplanowana eksplozja nauczy dziewczyny, że wolność ma swoją cenę.

Wieści z Rozładowani.pl