Nowości Netflix - co pojawiło się na platformie w ostatnich dniach - czerwiec 2020

Opublikowano 27.06.2020 20:25 Aktualizacja: 29.06.2020 20:13 -


Jak weekend za pasem, to i Netflix na DailyWeb. W bibliotece Netflixa jak zawsze sporo się dzieje, a przed nami kolejny owocny miesiąc. Nie zabraknie obowiązkowych pozycji do obejrzenia! Czerwcowych dni zostało jednak jeszcze kilka, zatem przygotowałem zbiór nowości na ten weekend.

Oczywiście największe wyczekiwanie to Dark i finałowy sezon, który pojawi się na platformie już w sobotę, 27 czerwca. Co jednak pojawiło się w tym tygodniu?

Operacja Overlord

W przeddzień operacji D-Day grupa amerykańskich spadochroniarzy rozpoczyna misję na tyłach wroga i odkrywa nadnaturalne tajemnice rodem z najgorszych koszmarów.

Czarnobyl. Reaktor strachu

Grupa dzieciaków wybiera się na nielegalną wycieczkę po opuszczonym mieście w pobliżu Czarnobyla. Ich śladem podążają tajemnicze humanoidy…

Ujawnienie

Ważni transseksualni twórcy i artyści opowiadają o przedstawianiu mniejszości trans w hollywoodzkich produkcjach i tym, jaki wpływ wywiera to na ich społeczność.

Podróż w stronę jutra

Para nieznajomych spotyka się w pociągu do Izmiru i zbliża się do siebie, rozmawiając o swoich burzliwych – i niespodziewanie wspólnych – romantycznych doświadczeniach.

Poczujcie rytm

Po niepowodzeniu na Broadwayu egocentryczna tancerka wraca do rodzinnego miasta i rozpoczyna treningi z grupą niesfornych tancerek przygotowujących się do zawodów.

Podłoga to lawa

Drużyny rywalizują w zalanych lawą pomieszczeniach — skaczą z krzesła na krzesło, wspinają się po zasłonach i huśtają na żyrandolach. Nie, wcale nie żartujemy.

Zagubiona kula

Oskarżony o morderstwo genialny mechanik z kryminalną przeszłością musi szybko odnaleźć samochód, w którym znajduje się dowód jego niewinności: zagubiona kula.

Eric Andre: Legalize Everything

Eric Andre opowiada w Nowym Orleanie o skompromitowanych fastfoodowych ikonach, zabawie z autouzupełnianiem i zaskakującej czołówce programu „Gliny”.

Bulbbul

Tajemnicza kobieta, wydana za mąż w młodym wieku, prowadzi dom, dławiąc w sobie bolesne wspomnienia. Aż pewnego dnia w jej wiosce dochodzi do nadnaturalnych zbrodni.

Athlete A: Sport w cieniu skandalu

Dokument o gimnastyczkach molestowanych przez lekarza amerykańskiej kadry, Larry’ego Nassara, oraz o reporterach, którzy ujawnili tę toksyczną sytuację.

Niezłomny: Droga do odkupienia

Wracający z frontu II wojny światowej olimpijczyk walczy z koszmarnymi wspomnieniami. Sił dodaje mu wiara.

Nikt nie wie, że tu jestem

Były dziecięcy gwiazdor piosenki zostaje odludkiem pielęgnującym swoją traumę i gniew. W końcu jednak znajduje się kobieta gotowa naprawdę go wysłuchać.

opisy: Netflix Polska

Wieści z Rozładowani.pl