W bibliotece Netflix stale coś się dzieje – dużo rzeczy znika, ale w to miejsce wskakują jeszcze lepsze produkcje. Nie inaczej jest i tym razem. Zebrałem je w jedno miejsce. Zobaczcie, co nowego na Netflix.https://dailyweb.pl/mamy-to-pelna-lista-nowosci-netflix-na-wrzesien-2020/

Rzut za trzy

Klnący jak szewc szkolny trener koszykówki jest przekonany, że uda mu się osiągnąć masę sportowych sukcesów — musi tylko ogarnąć swój fatalny zespół. Powodzenia!

Nocna przygoda

Co trzeba zrobić, gdy Twoich rodziców porwie grupa profesjonalnych złodziei? Sięgnąć po szpiegowskie gadżety i zacząć szaloną nocną przygodę.

Assassination Nation

Gdy atak hakerski ujawnia skrywane tajemnice, cztery przyjaciółki z liceum stają się celem ataków i mszczą się, wywołując prawdziwy zamęt i krwawą rzeź.

Mamy to! Pełna lista nowości Netflix na wrzesień 2020

Alien TV – Kosmiczni reporterzy

Kosmiczni reporterzy Ixbee, Pixbee i Squee wybierają się na piękną, choć dziwną planetę Ziemia, aby poznać jej mieszkańców i ich sposoby na spędzanie czasu.

Czarny płomień

https://www.youtube.com/watch?v=P8ZaZy9_kjM

Poszukujący siostry kryminalista prowadzi śledztwo w obskurnym hotelu, w którym spotyka niebezpiecznego gościa i romansuje z tajemniczą kelnerką.

Polityka

Piastują najwyższe urzędy i sprawują rząd dusz, jednak nie potrafią udźwignąć wyzwań, jakie niosą władza, korupcja i ich własne ego.

Septembers of Shiraz

Porewolucyjny Teheran. Żydowski biznesmen zostaje uwięziony i poddany torturom. Mimo to razem z żoną postanawia walczyć o prawdę i wolność.

Niesamowite laboratorium Emily

Prowadząca program Emily Calandrelli sprawia, że nauka i technika stają się zabawą dzięki ćwiczeniom, pokazom i efektownym domowym eksperymentom.

Jak feniks

Wybitni sportowcy, aktywiści i organizatorzy paraolimpiady zastanawiają się, jak wpłynęli na postrzeganie niepełnosprawności, różnorodności i doskonałości na świecie.

Jak powstawał Wiedźmin

Podróż do niezwykłego świata „Wiedźmina”. Zajrzyj za kulisy i zobacz, jak wyglądał casting i jak powstawała wpadająca w ucho piosenka Jaskra.


Posłuchaj nas!