Nowości Netflix wrzesień 2020 - spora dawką świeżości na weekend - zobacz listę

Opublikowano 19.09.2020 20:30 -


Wrzesień to okres, kiedy na Netflix wskakuje sporo pozycji. Nie inaczej jest i tym razem. Nie wieszczę jeszcze jesieni, bo pogoda na szczęście na razie wakacyjna, ale spora dawka nowości oznacza właśnie nowy sezon. Dla fanów seriali to w zasadzie bardzo dobra wiadomość.

W Netflixie jakości nie brakuje, aczkolwiek zdarzają się i wpadki. W tym tygodniu jednak pojawiło się sporo pozycji, zarówno tych na licencji, jak i oryginalnych produkcji.

Netflix nowości wrzesień 2020

Ratched

https://www.youtube.com/watch?v=ZU9ZtlkSnnE&ab_channel=Netflix

1947 rok. Mildred Ratched zaczyna pracę jako pielęgniarka w najlepszym szpitalu psychiatrycznym. Jednak pod jej wymuskanym wizerunkiem tli się mrok.

Park Jurajski: Obóz Kredowy

Szóstka nastolatków spędzających wakacje na obozie na wyspie Isla Nublar walczy o przetrwanie, gdy zamieszkujące ją dinozaury wydostają się na wolność.

Paranormal Activity 4

Nowe tajemnice przerażają mieszkańców przedmieść. Akcja kolejnej części tego horroru rozgrywa się pięć lat po strasznych wydarzeniach ukazanych w „Paranormal Activity 3”.

Mad Max: Na drodze gniewu

Na postapokaliptycznym pustkowiu Max pomaga buntowniczce i grupie więzionych kobiet uciec przed tyranem, odeprzeć ataki wrogów i odnaleźć dom.

Piątek 13-go

Grupa nastolatków ściąga na siebie gniew Jasona Voorheesa — zamaskowanego psychopatycznego mordercy. Remake klasycznego horroru z lat 80.

Snajper

Strzelec marynarki, Chris Kyle, może się pochwalić wielką liczbą trafień w Iraku. Ale jego życie prywatne daje mu mniej powodów do pochwał.

Ja teraz kłamię

Trójka celebrytów bierze udział w kontrowersyjnym programie telewizyjnym. Nagrodą jest jeszcze większa sława. Stawką w grze — ujawnienie ich intymnych sekretów.

Gęsia skórka 2

W Halloween trójka nastolatków próbuje powstrzymać magiczną książkę, która przywołuje do życia bohaterów z powieści „Gęsia skórka”.

Słowa pożegnania

Po śmierci męża kobieta zostaje zawodową autorką mów pogrzebowych sprawnie poruszającą się po egzystencjalnym krajobrazie śmierci, żałoby i miłości.

Ratujmy Florę

Dziewczyna próbuje uratować starą cyrkową słonicę przed smutnym losem, ale na drodze uciekinierek stają zarówno ludzie, jak i natura.

Ratownik

Przykuty do wózka w wyniku wypadku Ángel postanawia rozprawić się z tymi, którzy go zdradzili, a zwłaszcza z kobietą, która go porzuciła, gdy jej potrzebował.

O mnie się nie martw

Samotna matka poznaje przystojnego prawnika, który nigdy nie był w poważnym związku. Życie ich obojga zmienia się nie do poznania.

Diabeł wcielony

Powojenna rzeczywistość jest pełna korupcji i brutalności. Przesiąknięci złem ludzie otaczają młodego mężczyznę, który z poświęceniem chroni swoich bliskich.

opisy: Netflix Polska

Wieści z Rozładowani.pl