W tym tygodniu wskoczyło kilka interesujących pozycji. Netflix przygotował już rozpiskę nowości na wrzesień, a teraz zebrałem te, które już się pojawiły w bibliotece serwisu.

Nowości Netflix wrzesień 2020

Rozłąka

Astronautka Emma Green dołącza do niebezpiecznej trzyletniej wyprawy na Marsa jako dowódca międzynarodowej załogi. Na Ziemi zostawia męża i córkę.

Może pora z tym skończyć

Młoda kobieta jedzie ze swoim chłopakiem do jego rodziców mieszkających na położonej na odludziu farmie. Wkrótce podróż przybiera nieoczekiwany obrót.

LEGO Przygoda 2

Ciąg dalszy przygód architekta Emmeta. Gdy obcy Lego Duplo porywają Lucy i Batmana, Emmet musi wyruszyć w kosmiczną misję, aby ich uratować.

Młody Wallander

Z tej historii o słynnym Kurcie Wallanderze dowiadujemy się, jak przestępstwo na tle rasowym zmienia świeżo upieczonego policjanta w detektywa.

Miłość gwarantowana

Potrzebująca pieniędzy prawniczka pomaga uroczemu klientowi, który chce pozwać portal randkowy gwarantujący użytkownikom znalezienie miłości. W powietrzu aż iskrzy!

Wiedźmin: Za kulisami odcinków

Twórczyni serialu Lauren S. Hissrich zabiera nas w odkrywczą podróż po historiach i motywach napędzających pierwszy sezon „Wiedźmina”.

Freaks

Dzięki tajemniczemu włóczędze pewna kobieta dowiaduje się, że ma supermoce — oraz bratnie dusze — i odkrywa wielki spisek.

Wojna o prąd

Thomas Edison i George Westinghouse stają do morderczego wyścigu. Każdy z nich chce, aby to jego sieć energetyczna zaopatrywała świat w elektryczność.

Jumanji: Przygoda w dżungli

Czwórka nastolatków zostaje wciągnięta do dżungli w grze wideo i musi uporać się z trudną misją po przybraniu formy komicznie niedopasowanych dorosłych awatarów.

Atak paniki

Barwni bohaterowie przeżywają atak paniki, gdy dookoła nich toczą się szalone, zmieniające bieg ich życia wydarzenia — od narodzin aż po śmierć.

Dzieciak rządzi: Złapać bobasa!

Myślisz, że sprawdzisz się jako szef? W tym interaktywnym odcinku specjalnym przejdziesz test umiejętności i odkryjesz swoje powołanie w Korporacji Bobas.