Pogoda za oknem znacząco sprzyja oglądaniu seriali, dlatego zobaczcie, co nowego pojawiło się na Netflixie. Kilka seriali, ale także filmy, które koniecznie trzeba obejrzeć.

Enola Holmes

Poszukująca zaginionej matki nastoletnia Enola Holmes wykorzystuje swoje umiejętności śledcze, aby przechytrzyć starszego brata Sherlocka i pomóc uciekającemu lordowi.

Piosenka dla Latashy

https://www.youtube.com/watch?v=xCvjaaqqVzU&ab_channel=Netflix

Śmierć Latashy Harlins stała się zarzewiem burzliwych protestów, jakie miały miejsce w Los Angeles w 1992 roku. Ten dokument opowiada o życiu i marzeniach piętnastolatki.

Święty interes

Dwaj bracia dostają w spadku po ojcu samochód, który podobno kiedyś był własnością Jana Pawła II. Czy to rozwiąże ich problemy finansowe?

Kiss the Ground

Naukowcy i aktywiści odkrywają tajemnice ziemskiej gleby, która ich zdaniem jest kluczem do odwrócenia zmian klimatycznych i ocalenia planety.

Strategia życia

W tym inspirującym serialu dokumentalnym trenerzy z tytułami mistrzowskimi na koncie zdradzają swoje przepisy na sukces w sporcie i w życiu.

Wszystkie kobiety Mateusza

Po nieoczekiwanej śmierci kochliwego stolarza jego duch odwiedza w snach wszystkie kobiety, z którymi kiedyś romansował, doprowadzając ich mężów do szaleństwa.

Mighty Express

Wybierz się na przejażdżkę z Mighty Express — ekipą pomocnych pociągów i sprytnych dzieciaków wspólnie radzących sobie z przeróżnymi problemami na torach i nie tylko.

Zbliżenia

Artystka z bagażem emocjonalnym próbuje uniezależnić się od matki, jednak ich relacja jest bardziej skomplikowana niż mogłoby się wydawać.

Czego pragną mężczyźni

Ambitna kobieta, która nie dostała awansu, zaczyna słyszeć, co myślą mężczyźni. Postanawia to wykorzystać, aby wspiąć się na szczyt w agencji sportowej dla twardzieli.