Nowości Netflix na weekend - zobacz, co obejrzeć w serwisie

Opublikowano 3.07.2020 15:57 -


Kolejny weekend przed nami. Właściwie to już się rozpoczął, jednocześnie to pierwszy weekend lipcowy, a więc typowo "wakacyjny". Plany na weekend już pewnie macie, a nawet jeśli wiążą się z jakimś wyjazdem, to czemu nie wziąć ze sobą Netflixa?

W serwisie Netflix pojawiło się w ostatnich dniach sporo nowości. O premierach lipcowych pisałem w osobnym tekście, a jak zapowiada się ten weekend? Zobaczcie, co nowego na Netflix. Jeśli jeszcze nie macie wykupionego abonamentu, to sprawdźcie ile kosztuje Netflix? 

Homemade

W czasie izolacji wymuszonej pandemią COVID-19 znani filmowcy z całego świata dają upust swojej kreatywności, tworząc kolekcję krótkich filmów z pogranicza gatunków.

Adú

W okolicy hiszpańskiego miasta w północnej Afryce dziecko rusza w bolesną podróż, ojciec próbuje odzyskać córkę, a strażnik przybrzeżny zmaga się z poczuciem winy.

BNA

Zmieniona w szopoczłowieka Michiru szuka kryjówki i odpowiedzi w specjalnej strefie miasta Zwierzopolis. Pomaga jej w tym wilkoczłowiek o imieniu Shirou.

Desperados

Spanikowana Wes ciągnie przyjaciółki do Meksyku, by skasować obraźliwego maila, którego po pijaku wysłała do swojego wymarzonego faceta.

Klątwa Ju-on: Początek

Badacz zjawisk nadprzyrodzonych szuka przeklętego domu, w którym wiele lat temu coś strasznego przydarzyło się pewnej matce i jej dziecku.

Mystic Pop-up Bar

Chłopak dysponujący niezwykłą zdolnością zaczyna pracować dla kilkusetletniej właścicielki baru, która rozwiązuje problemy klientów, przedostając się do ich snów.

Southern Survival

Ekipa BattlBox testuje produkty zaprojektowane z myślą o wspomaganiu ludzi w niebezpiecznych sytuacjach, takich jak wybuch, katastrofa naturalna czy napad.

Szwagierki

Sultan i Gizem, mieszkające pod jednym dachem szwagierki, wkraczają na wojenną ścieżkę w mediach społecznościowych. Każda chce udowodnić, że to jej żyje się lepiej.

Warrior Nun

Osierocona nastolatka budzi się w kostnicy. Odkrywa, że jako Powierniczka Aureoli dla tajnego zakonu zakonnic polujących na demony dysponuje teraz supermocami.

Gladiator

Rzymski generał, mający zasiąść na tronie po śmierci cesarza, zostaje skazany na śmierć przez żądnego władzy syna zmarłego monarchy.

Adwokat diabła

Młody adwokat rozpoczyna pracę w kancelarii kierowanej przez charyzmatycznego prawnika, za którego dziwnym zachowaniem kryją się bardzo złe zamiary.

opisy: Netflix Polska

Wieści z Rozładowani.pl