Jak co tydzień przyglądam się temu, jakie premiery Netflix wskoczyły ostatnio do biblioteki. Oczywiście nie wymieniam wszystkich, bo też wiem, że nie każda pozycja warta jest uwagi. Zbieram najlepsze według mnie.

Zobaczcie, co będę oglądał w weekend, a także co polecam do obejrzenia z nowości Netflix. Nie wiem jak u Was, ale u mnie pogoda dość kiepska, zatem wieczory można z czystym sumieniem spędzić z Netflixem właśnie.

Nowości Netflix – moje TOP 10 tygodnia

The A List – sezon 2

Bohaterom tego thrillera o zjawiskach nadprzyrodzonych — nastolatkom przebywającym na obozie na odległej wyspie — towarzyszą romanse, rywalizacja i mroczne tajemnice.

Sex/Life

Bogata zmysłowa przeszłość bohaterki zderza się z jej obecnym, ułożonym życiem, gdy wraca dawny kochanek, o którym kobieta wciąż myśli.

Godzilla Singular Point

Połączyła ich tajemnicza melodia. Teraz wspólnie muszą stanąć do walki z niewyobrażalną siłą, która zagraża całemu światu.

Dom kwiatów – film

Rodzeństwo de la Mora opracowuje przebiegły plan włamania do ich dawnego domu rodzinnego, aby odzyskać bardzo ważny ukryty skarb.

A miało być tak pięknie

Andrea jest całkowicie pochłonięta rozwojem kariery komiczki. Wszystko się zmienia, gdy w jej życiu pojawia się mężczyzna idealny. Tylko czy ideały istnieją?

Morderstwa na Costa del Sol: Sprawa Wanninkhof i Carabantes

W roku 1999 Rocío Wanninkhof zostaje zamordowana, a cień podejrzenia pada na Dolores Vázquez, byłą partnerkę jej matki. Prawda wychodzi na jaw przy kolejnej zbrodni.

Kill Bill

Płatna zabójczyni wpada w zasadzkę urządzoną przez swojego bezwzględnego szefa, Billa, i kolegów po fachu. Cudem uszedłszy z życiem, zaczyna planować zemstę.

Krótka historia popu

Zajrzyj za kulisy świata muzyki pop. Dowiedz się, jak festiwale muzyczne odmieniły branżę, czym jest Auto-Tune i skąd się bierze fenomen boysbandów.

Niebezpieczny umysł

Chuck Barris, twórca programów dla niewybrednych widzów, ma sekret: jest zatrudnionym przez CIA zabójcą likwidującym zwycięzców teleturnieju w drodze na wygrane wakacje.

Gdzie jesteś, Amando

Kiedy na bostońskim przedmieściu znika 4-letnia dziewczynka, a policja niewiele w tej sprawie robi, rodzice dziecka wynajmują dwóch prywatnych detektywów.