Nowości Netflix lipiec 2020 - zobacz najnowsze zwiastuny!

Opublikowano 7.07.2020 18:27 Aktualizacja: 8.07.2020 9:08 -


Netflix codziennie wrzuca do swojej biblioteki kolejne, nowe produkcje. Dla każdego coś dobrego, od dokumentów, fabuły czy seriali. Zapowiedzi następnych pojawiają się jeszcze częściej, dlatego ciężko jest ogarnąć wszystko jednocześnie.

W serwisie jeszcze w tym roku pojawi się sporo nowości. , że zamawia trzeci sezon serialu "Już nie żyjesz", którego dwie poprzednie części obejrzałem w 3 wieczory.

Nowości Netflix - najnowsze zwiastuny

Ojciec, żołnierz, syn

Film zapowiada się zacnie, . Ciężko ranny w Afganistanie samotny ojciec wraca do kraju, gdzie wraz ze swoimi synami rozpoczyna pełną poświęceń drogę ku odkupieniu.

The Kissing Booth 2

Komedia iście "młodzieżowa", ale do tej grupy wiekowej zaliczany jest też "Stranger Things", a młodzieżowcem na pewno nazwać mnie nie można. Elle planuje studenckie życie, lawirując między związkiem na odległość z Noahem, trudną przyjaźnią z Lee i zauroczeniem nowym kolegą z klasy.

Transformers: Wojna o Cybertron – trylogia. Oblężenie

Ostatnie godziny katastrofalnej wojny domowej pomiędzy Autobotami a Decepticonami. Poznaj nieznaną dotychczas historię konfliktu, w którym Optimus Prime i Megatron prowadzą swoich kultowych towarzyszy do walki o ich przyszłość. Ta wojna skończy się tu i teraz.
.

The Old Guard

Najnowszy film Netflixa, a w roli głównej - Charlize Theron. Czwórka odwiecznych obrońców ludzkości, których śmierć się nie ima, odkrywa nową nieśmiertelną i mierzy się z przeciwnikiem zainteresowanym ich mocami.

Przeklęta

Przeklęta, serial na podstawie powieści z listy bestsellerów magazynu New York Times, jest nową wersją legendy arturiańskiej opowiedzianą z perspektywy Nimue, młodej kobiety z tajemniczymi zdolnościami, której przeznaczeniem jest zostać potężną (i tragiczną) Panią Jeziora. Po śmierci swojej matki Nimue zyskuje nieoczekiwaną pomoc ze strony Artura, skromnego najemnika, z którym wyrusza na misję znalezienia Merlina i dostarczenia mu starożytnego miecza.

Fatalny romans

Gdy Ellie (Nia Long) odkrywa, że jej dawny znajomy David (Omar Epps) jest nieobliczalny, ich przelotne spotkanie przeradza się w coś naprawdę niebezpiecznego.

Jeśli nie jesteście jeszcze abonentami serwisu, to sprawdźcie czy warto Netflix, a potem ceny Netflixa i wybierzcie odpowiedni pakiet dla siebie.

Wieści z Rozładowani.pl