Nowości Netflix lipiec 2020 - zobacz, jakie produkcje wskoczyły na platformę na weekend

Opublikowano 11.07.2020 12:00 -


Piątek się zaczął, czyli weekend przed nami. Można zatem zacząć luzować atmosferę i zerknąć na nowości Netflix. Co tam można obejrzeć? Biblioteka jest ogromna, a codziennie treści przybywają.

W ubiegłym tygodniu wskoczyło sporo lipcowych nowości. Co jeszcze w lipcu? To możecie zobaczyć w osobnym tekście pod tym linkiem. Dzisiaj jednak skupiam się na tym, co pojawiło się dzisiaj i w mijającym właśnie tygodniu.

Nowości Netflix lipiec

Aquaman

Superbohater Arthur Curry dowiaduje się, co to znaczy być Aquamanem, gdy musi powstrzymać króla Atlantydy przed wojną ze światem na powierzchni.

Bezpaństwowcy

Czwórka cudzoziemców — uciekająca kobieta, odważny uchodźca, zdeterminowana biurokratka i udręczony ojciec — spotyka się w australijskim areszcie imigracyjnym.

El límite infinito

Jean Maggi zdobył w życiu wiele, w tym himalajskie szczyty. Twórcy dokumentu przyglądają się jego niezwykłej historii i zasługom dla świata sportu osób niepełnosprawnych.

Ciemno, prawie noc

Dziennikarka wraca do rodzinnego miasta, by zbadać sprawę zaginionych dzieci. Poszukiwanie prawdy zmuszą ją do zmierzenia się z tajemnicami własnej rodziny.

Podróże z Zakiem Efronem

Aktor Zac Efron podróżuje dookoła świata, poznając zdrowe i ekologiczne style życia. Towarzyszy mu Darin Olien, ekspert w dziedzinie odnowy biologicznej.

The Old Guard

Czwórka odwiecznych obrońców ludzkości, których śmierć się nie ima, odkrywa nową nieśmiertelną i mierzy się z przeciwnikiem zainteresowanym ich mocami.

Japan Sinks: 2020

Gdy potężne trzęsienie ziemi rujnuje Japonię, determinacja pewnej rodziny zostaje wystawiona na próbę podczas niebezpiecznej podróży przez tonący archipelag.

Alfa

Ostatnia epoka lodowcowa. Młody chłopak zaprzyjaźnia się z wilkiem i przemierza nieprzyjazne pustkowie, aby wrócić do swojego plemienia.

Mucho, mucho amor: Legenda Waltera Mercado

Legendarny astrolog Walter Mercado, który zachwycał swoją barwnością i wrażliwością, zniknął u szczytu sławy. Ten dokument we wzruszający sposób wyjaśnia, co się stało.

Wieści z Rozładowani.pl