Jeśli nie macie planów, to zerknijcie co w bibliotece Netflixa pojawiło się w ostatnich dniach. Wakacje w pełni, dlatego nawet na nadmorskie wieczory warto zaprosić Netflixa.

Jack Whitehall: I’m Only Joking

Jack Whitehall bryluje na scenie przekomicznymi opowieściami o szczęśliwych parach, hotelowym życiu, ludzkiej głupocie i swoim ojcu podróżniku.

Między nami wampirami

Zafascynowany światem nieumarłych chłopiec zaprzyjaźnia się z młodym wampirem. Czy uda się mu ochronić jego rodzinę przed bezlitosnym pogromcą wampirów?

Gwiazdy

Opowieść o słynnym piłkarzu Janie Banasiu, którego sportowe sukcesy szły w parze z rywalizacją, pasją i miłością w życiu prywatnym.

The Show Must Go On: The Queen + Adam Lambert Story

https://www.youtube.com/watch?v=Vnf5JPFAVUA

Dokument wykorzystujący nieznane nagrania i szczere wywiady do opowiedzenia historii współpracy obdarzonego potężnym głosem Adama Lamberta z legendarną grupą Queen.

Uliczne jedzenie: Ameryka Łacińska

W tym barwnym serialu dokumentalnym szefowie kuchni z Ameryki Łacińskiej opowiadają swoje historie i doprawiają pyszne dania tradycją i innowacją.

Tożsamość zdrajcy

Gdy Alice Racine odkrywa, że Londynowi grozi atak terrorystyczny, wraca do pracy w CIA. Okazuje się jednak, że z agencji wyciekają informacje.

Miasto strachu: Nowy Jork kontra mafia

W latach 70. i 80. XX w. w Nowym Jorku pięć mafijnych rodzin sprawowało niepodważalne, krwawe rządy. Do czasu, gdy pewna grupa agentów federalnych rzuciła im wyzwanie.

Miłość w spektrum

Szukanie miłości to wyzwanie trudne dla każdego — ale dla autystycznych nastolatków nieprzewidywalny świat randek i romansów jest jeszcze większą zagadką.

Pierwszy człowiek

Astronauta Neil Armstrong latami przygotowuje się do najważniejszego lotu w swoim życiu – ma być pierwszym człowiekiem, który postawi stopę na Księżycu.


Posłuchaj nas!