Netflix dodaje nowe pozycje do swojej biblioteki, zobacz nowości przed weekendem

Netflix dodaje nowe pozycje do swojej biblioteki, zobacz nowości przed weekendem

Opublikowano 19.12.2019 12:04 Aktualizacja: 13.06.2020 13:50 -


Dobra, wiem, że od jutra już świata nie ma, dlatego też dzisiaj pozwoliłem sobie zebrać listę dodanych nowości. Netflix już za kilkanaście godzin wrzuci Wiedźmina, a uspokoić się przed seansem, albo też zabić czas, jest czym.

Konkurencja nie śpi, HBO szaleje z nowymi pozycjami, Amazon również ostatnio zaskoczył (m.in. wszystkie sezony Supernatural), to Netflix nie chce pozostać w tyle. W bibliotece serwisu pojawiło się kilka interesujących pozycji.

Netflix nowości

Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America!

Ronny Chieng („The Daily Show”, „Bajecznie bogaci Azjaci”) rozbawia widzów podczas stand-upu, w którym mówi między innymi o współczesnym amerykańskim życiu.

Odwal się od kotów: Polowanie na internetowego mordercę

Grupa detektywów amatorów próbuje odkryć, kto stoi za makabrycznymi filmami publikowanymi w sieci. Śledztwo prowadzi ich do mrocznego świata.

Soundtrack

Miłość, strata i przewrotność losu przeplatają się w tym dramacie muzycznym o dwójce artystów, którzy żyją pełnią życia we współczesnym Los Angeles.

Człowiek z blizną

Al Pacino w roli kubańskiego emigranta, Tony’ego Montany, który przybywa na Florydę i zaczyna pracować dla mafii narkotykowej. Wkrótce popełnia jednak niewybaczalny błąd.

Doom

Oddział specjalny sprawdza sygnał SOS z odległej planety i odkrywa, że zmutowani obcy wymordowali prawie całą populację.

Ray

Jamie Foxx wciela się w tym filmie biograficznym w legendę rhythm and bluesa Raya Charlesa, który pokonał przeciwności losu i osiągnął światową sławę.

Senna

Rozpędzony film dokumentalny opowiadający historię Ayrtona Senny — jednego z najlepszych kierowców w historii Formuły 1 oraz narodowego bohatera Brazylii.

Wrogowie publiczni

Czasy Wielkiej Depresji dawały gangsterom wielkie pole do popisu. Na ich drodze stanęli jednak J. Edgar Hoover i FBI.

Wieści z Rozładowani.pl