Jeśli weekend, to i premiery na Netflix. A ten weekend będzie wyjątkowy, bo w niedzielę pierwszy dzień nowego miesiąca, a jak wiemy oznacza to mnóstwo premier. Ja się jednak skupię na tym, co już wskoczyło do biblioteki Netflixa.

A tutaj jak zawsze sporo nowinek. Co prawda pogoda na weekend będzie mocno wakacyjna, ale wieczorem zawsze można się zrelaksować przed Netflixem po całodniowym upale. Wybierać będzie w czym, zobaczcie zresztą sami!

R E K L A M A

Nowości na Netflix

Laurel Canyon: mekka muzyków lat 60.

Film dokumentalny. Ciepłe spojrzenie na lata 60., gdy dzielnica Laurel Canyon w Hollywood była mekką młodych, nowatorskich muzyków.

Aniołki Charliego

Na zlecenie Charliego dwa doświadczone Aniołki łączą siły z nową rekrutką i podróżują po świecie, chroniąc rewolucyjny wynalazek przed wpadnięciem w niepowołane ręce.

Ostatni najemnik

Legendarny tajny agent, a obecnie najemnik wychodzi z ukrycia, aby uratować syna, którego nigdy nie poznał. Ojcostwo może się okazać najtrudniejszą z jego misji.

Rurouni Kenshin: The Beginning

Zanim został obrońcą, Kenshin był nieustraszonym zabójcą znanym jako Battosai. Jednak spotkanie z uroczą Tomoe Yukishiro zmieniło jego życie.

Transformers: Wojna o Cybertron: Królestwo

Szaleńczy wyścig w poszukiwaniu Wszechiskry dobiega końca na tajemniczej planecie, a przyszłość szturmem podbija teraźniejszość.

Nie uciekniesz od miłości

Przygnębiona z powodu zawodu uczuciowego i załamania kariery piosenkarka przyjmuje zlecenie na występ w wytwornym kurorcie. Właśnie tam jej były narzeczony bierze ślub.

Niezwykły świat grzybów

Podróż do magicznego świata grzybów — od tych, które likwidują wycieki ropy naftowej, po te tworzące podziemne sieci, dzięki którym drzewa się porozumiewają.

Adrenalina

Zawodowy zabójca został otruty. Może jednak oszukać śmierć, jeżeli poziom adrenaliny w jego organizmie nie spadnie. Zaczyna się szaleńczy rajd po ulicach Los Angeles.

Bartkowiak

Zdyskwalifikowany zawodnik MMA, którego brat stracił życie w wypadku, przejmuje stery w rodzinnym klubie nocnym. Niedługo potem odkrywa, że brat nie zginął przypadkowo.


Posłuchaj nas!