Nowości na Netflixie na początek listopada

Nowości na Netflixie na początek listopada

Opublikowano 5.11.2019 14:13 -


Sporo nowości pojawiło się z początkiem miesiąca na platformie Netflix. Bez wątpienia chłodniejsze, a przede wszystkim dłuższe wieczory sprzyjają nadrabianiu zaległości serialowych, a także filmowych. Oferta Netflixa, a także konkurencyjnego HBO GO jest z każdym miesiącem bogatsza.

Przyjrzyjmy się zatem tym pozycjom, które w ostatnich dniach pojawiły się w serwisie. Na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, coś, co powinno umilić jesienne popołudnia. W oczekiwaniu na najgłośniejszą premierę tego roku, czyli Wiedźmina, czas łatwo zabić poniższymi produkcjami.

Mowa ptaków – film (2019)

Niepokorny nauczyciel z Warszawy ubolewa nad degradacją polskiego społeczeństwa. Razem z grupą równie zniechęconych znajomych postanawia podjąć radykalne działania. W rolach głównych: Sebastian Fabijański, Eryk Kulm Jr., Jaśmina Polak.

Odcinek świąteczny: Miraculous: Biedronka i Czarny Kot

Paryska nastolatka Marinette zmienia się w superbohaterkę, żeby odszukać Adriena — chłopaka, w którym jest zakochana i który uciekł z domu w Boże Narodzenie. W rolach głównych: Cristina Vee, Bryce Papenbrook, Keith Silverstein.

Ghost Story – film (2017)

Po tragicznym wypadku samochodowym duch mężczyzny zostaje uwięziony w domu, który dzielił z żoną. Jednocześnie drzwi do przeszłości i przyszłości zaczynają się otwierać. W rolach głównych: Casey Affleck, Rooney Mara, Liz Franke.

A Remarkable Tale – film (2019)

Do sennego miasteczka na odludziu niespodziewanie przybywa grupa obcokrajowców i wywołuje u jego mieszkańców szok kulturowy. W rolach głównych: Carmen Machi, Pepón Nieto, Kiti Mánver.

American Hustle – film (2013)

W tej fabularyzowanej prawdziwej historii oszust i jego kochanka pomagają ekscentrycznemu agentowi FBI ujawnić korupcję wśród kongresmenów we wczesnych latach 80. W rolach głównych: Christian Bale, Bradley Cooper, Amy Adams.

Syn Ameryki – film (2019)

Wraz z upływem czasu napięcie rośnie na komisariacie na Florydzie, gdzie skłócona międzyrasowa para czeka na wieści o swoim zaginionym nastoletnim synu. W rolach głównych: Kerry Washington, Steven Pasquale, Jeremy Jordan.

Czarna lista – sezon 7. – 5. Odcinek (2019)

Błyskotliwy zbieg w rękach FBI składa propozycję ujęcia innych przestępców. Warunek – jego partnerką ma być młoda profilerka Elizabeth Keen. W rolach głównych: James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff.

Wieści z Rozładowani.pl