W serwisie, jak zresztą co miesiąc pojawiło się sporo nowych pozycji. Wszystko oczywiście zgodnie z planem, który był przedstawiony w ubiegłym tygodniu. Pełna lista zapowiedzi Netflix na maj znajduje się pod tym linkiem. Oczywiście Netflix lubi zaskakiwać i zapewne wskoczą jakieś niespodziewane pozycje ;)

Kierunek: Noc

Pasażerowie i załoga porwanego nocnego samolotu próbują prześcignąć słońce, gdy tajemnicze kosmiczne zjawisko sprowadza na świat kataklizm.

Diuna

W 10 191 roku dwa rody walczą o kontrolę nad planetą Arrakis, inaczej Diuną, na której wydobywa się najcenniejszą substancję we wszechświecie, Przyprawę.

Hollywood

Hollywood po II wojnie światowej. Grupa ambitnych początkujących aktorów i filmowców zrobi niemal wszystko, aby spełnić swoje marzenia o wielkiej karierze.

Bajecznie bogaci Azjaci

Kiedy razem ze swoim chłopakiem wyjeżdża do jego rodzinnego Singapuru, Rachel Chu poznaje jego obrzydliwie bogatą rodzinę i wymagającą matkę.

Cały dzień i noc

Odsiadujący dożywocie młody mężczyzna rozmyśla o ludziach, okolicznościach i systemie, który skierował go na przestępczą ścieżkę.

Mrs. Serial Killer

Kiedy lekarz trafia za kratki za serię szokujących morderstw, jego lojalna żona postanawia popełnić podobną zbrodnię, aby udowodnić jego niewinność.

O krok od szczęścia

Sebastián, dosyć znany dziennikarz radiowy, szuka swojego miejsca w świecie, jednocześnie próbując sobie poradzić z byłą żoną (którą wciąż kocha) i dwójką dzieci.

Więcej niż myślisz

Kiedy prymuska Ellie Chu zgadza się napisać miłosny list za szkolnego sportowca, nie spodziewa się, że się zaprzyjaźnią — ani że zakocha się w obiekcie jego westchnień.

Złość

Po powrocie z wakacji ojciec rodziny znajduje w domu dzikich lokatorów. Ta sytuacja szybko przeobraża się w przerażający konflikt.

Netflix – oficjalna lista nowości na maj 2020

źródło i opisy: Netflix Polska