Nowości na Netflix: "W głębi lasu" - polski serial już do obejrzenia

Nowości na Netflix: “W głębi lasu” – polski serial już do obejrzenia

Opublikowano 12.06.2020 15:06 Aktualizacja: 13.06.2020 13:57 -


Przyznam się Wam, że wyczekuję tego serialu tak, jak chyba żadnej innej polskiej produkcji w ostatnich latach. Wiedźmina oczywiście nie liczę, bo to nie jest “polski serial”. “W głębi lasu” natomiast już jest, a oparty jest na książce Harlena Cobena.

Pozycje Cobena są ostatnio często ekranizowane. Zarówno “Safe”, jak i “Nieznajomy” odniosły spory sukces i zostały entuzjastycznie przyjęte. Liczę zatem na podobne reakcje w przypadku “W głębi lasu”. Serial już jest dostępny na platformie Netflix!

W GŁĘBI LASU ZWIASTUN

W GŁĘBI LASU PREMIERA NA NETFLIX

W głębi lasu to historia pełna tajemnic, a ich rozwiązania poszukują Grzegorz Damięcki i Hubert Miłkowski oraz Agnieszka Grochowska i Wiktoria Filus, wcielający się w role Pawła Kopińskiego i  Laury Goldsztajn. Na kadrach z serialu można zobaczyć również Adama Ferencego. Bohaterowie osadzeni są w dwóch wymiarach czasowych: 2019 oraz 1994 roku. Autorem serialowych zdjęć jest Paweł Flis.

w głębi lasu recenzja

O serialu:

W głębi lasu obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach.

Wśród obsady serialu znajdują się również: Jacek Koman, Ewa Skibińska, Arkadiusz Jakubik, Magdalena Czerwińska, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska oraz Piotr Głowacki i Cezary Pazura. W produkcji występują także polskie młode talenty: Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

Netflix – czy warto? Omówienie cen, pakietów i konkurencji

Serial produkuje ATM Grupa. Producentką kreatywną jest Anna Nagler (Ukryta gra), a producentami wykonawczymi – Andrzej Muszyński oraz Harlan Coben. W głębi lasu to kolejna, obok brytyjskiej serii The Stranger oraz hiszpańskiego El Inocente, współpraca między Cobenem a Netflix. Autorami scenariusza są Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski.

źródło i opis: Netflix Polska

Wieści z Rozładowani.pl