Nowości na Netflix na weekend - kilka interesujących pozycji

Nowości na Netflix na weekend – kilka interesujących pozycji

Opublikowano 10.01.2020 19:15 Aktualizacja: 13.06.2020 13:51 -


W ostatnich dniach staram się nadrabiać zaległości na platformie Netflix. W dwa dni “łyknąłem” Safe, który to serial bardzo przypadł mi do gustu i dziwię się, że tak długo czekał na swoją kolej. Kolejne pozycje już czekają w kolejce, a codziennie pojawiają się nowe.

Netflix zaktualizował właśnie swoją ofertę, a pamiętajmy, że styczeń na Netflix będzie dość obfity. Już za tydzień Sex Education, a w międzyczasie można obejrzeć seriale i filmy, które warte są uwagi.

Netflix – nowości na weekend, styczeń 2020:

Medical Police – 1 sezon

Lekarze Owen Maestro i Lola Spratt rezygnują z pracy w Szpitalu Childrensa i dołączają do tajnego zespołu CDC, który ma zbadać i zniszczyć śmiertelnego wirusa.
W rolach głównych: Erinn Hayes,Rob Huebel,Malin Akerman
Twórcy: Rob Corddry,David Wain,Krister Johnson and Jonathan Stern,Krister Johnson,Jonathan Stern.

Scissor Seven – 1 sezon

Próbujący odzyskać wspomnienia nieudolny fryzjer-zabójca oraz jego nożyczki trafiają w sam środek walki o władzę pomiędzy rywalizującymi frakcjami.

AJ and the Queen – 1 sezon

Drag queen Ruda Ruby, która podróżuje po Stanach zniszczonym vanem, zyskuje zaskakującą towarzyszkę podróży — pyskatą dziesięciolatkę zwaną AJ.

Byle do świtu – 1 sezon

Najzabawniejsi francuscy komicy wykonują upiorne zadania, próbując przechytrzyć siebie nawzajem i przetrwać do rana w nawiedzonych miejscach.

Giri / Haji: Powinność / Wstyd – 1 sezon

Policjant rusza do Londynu, aby odnaleźć brata, który podpadł yakuzie. Tymczasem Tokio staje na krawędzi wojny gangów. W takich warunkach trudno zaufać komukolwiek.

Jamtara – pechowe numery – 1 sezon

Grupa mężczyzn z prowincji świetnie zarabia na wyłudzaniu informacji. Jednak teraz chce do nich dołączyć skorumpowany polityk, a pewna policjantka wypowiada im wojnę.

Wieści z Rozładowani.pl