Nowości na Netflix na początek tygodnia

Nowości na Netflix na początek tygodnia

Opublikowano 17.02.2020 15:09 -


Kolejny już weekend zleciał niczym błyskawica, a za oknem coraz bardziej wiosennie (niestety!) pomimo faktu, że mamy ledwie połowę lutego. W weekend kilka pozycji serialowych, a także filmowych, obejrzane, dlatego czas nadrobić zaległości z premier.

W ostatnich dniach sporo pozycji wskoczyło do biblioteki Netflixa, na co czekali fani. Oczywiście to nie koniec lutowych premier, a to, co pojawi się do końca miesiąca, można przejrzeć w tym wpisie. Wróćmy jednak do tego, co jest teraz.

Isi & Ossi

Córka miliarderów zawiera sojusz z bokserem bez grosza. Ona sfinansuje jego walkę, a on przekona jej rodziców, by pozwolili jej spełnić marzenia o gotowaniu.

Taj Mahal 1989

W 1989 roku na Uniwersytecie Lucknow i w jego okolicy pary w różnym wieku odbierają lekcje miłości poprzez małżeństwo, kiełkujące romanse i przyjaźnie.

Nieposłuszne

Nowojorska fotografka wraca do ortodoksyjnej społeczności żydowskiej, która przed laty ją odrzuciła, bo zakochała się w kobiecie.

S.W.A.T.: Oblężenie

Gdy oddział SWAT przejmuje ważnego więźnia, ich ośrodek zostaje zaatakowany przez różne międzynarodowe grupy, które próbują odbić tę tajemniczą postać.

Wykiwać klawisza

Odsiadujący wyrok futbolista nakłania współwięźnia, który kiedyś był trenerem, do stworzenia drużyny i rozegrania meczu ze strażnikami.

Dziewczyna z ekstraklasy

Kirk to przeciętniak, któremu udaje się poderwać boską Molly. Jego znajomi nie wierzą w ten związek, ale on gotów jest zrobić wszystko, by stało się inaczej.

W sieci pająka

Detektyw z wydziału zabójstw próbuje odnaleźć dziewczynę porwaną z elitarnej szkoły. Pomaga mu w tym młoda agentka Secret Service.

Dzień zagłady

Ziemi zagraża potężna kometa. Wyznaczony przez prezydenta USA weteran astronautyki o stalowych nerwach wyrusza wraz z załogą w kosmos, aby ją unicestwić.

Piłsudski

Opowieść o zuchwalstwie Piłsudskiego, którego życie miłosne obfitowało w zwroty akcji niewiele mniejsze niż te, którymi wsławił się na polu walki o wolność ojczyzny.

Ocean’s 8

Debbie Ocean wychodzi z więzienia z planem — chce ukraść naszyjnik z dorocznej gali w nowojorskim muzeum sztuki. Do skoku stulecia rekrutuje siedem innych kobiet.

Wieści z Rozładowani.pl