Pierwszy weekend nowego roku i sporo nowości na Netflix - zobacz listę

Opublikowano 3.01.2020 21:05 -


Przez niektórych rok 2020 był długo wyczekiwany, przez innych wręcz przeciwnie. Wieszczony dookoła koniec świata raczej nie nadejdzie, ale jakby co, to można czas oczekiwania nań zapełnić sobie produkcjami na Netflix.

Tych pojawia się codziennie dość sporo, najwiecej rzecz jasna w piątki. Przyjrzałem się pozycjom, które wskoczyły na platformę w pierwszy weekend nowego roku. Na pewno każdy odnajdzie swoje ulubione pozycje, a jakby było mało, to zapraszam do przejrzenia listy premier na styczeń 2020.

Wszystkie piegi świata (2020)

wps

Meksyk, 1994 rok. Trzynastoletni José Miguel nie interesuje się Mistrzostwami Świata, dopóki nie odkrywa, że dzięki piłce nożnej może zdobyć dziewczynę swoich marzeń.

Leśni złodzieje (1 sezon)

lz

Flandria, XVIII wiek. Charyzmatyczny bandyta Jan de Lichte staje na czele buntu ciemiężonych i uciskanych przeciwko zdeprawowanej arystokracji.

Wyjaśniamy tajemnice seksu (1 sezon)

Od chemii pożądania po historię antykoncepcji — ten zabawny i pouczający serial pozwala znacznie rozszerzyć swoją wiedzę na temat seksu.

Motown Magic: Odliczanie do Nowego Roku (2018)

ym

Motown również odlicza do Nowego Roku. I robi to w swoim stylu pełnym muzyki, fajerwerków i tańca na ulicach.

Krowy na wypasie (2006)

knw

Kiedy na farmie sprawy stają na głowie, do akcji wkracza energiczny Otis. W końcu to cielę jest nie w ciemię bite! Film animowany dla dzieci.

Mesjasz (1 sezon)

Agentka CIA bada sprawę charyzmatycznego mężczyzny, który wywołuje niepokoje religijne i polityczne. Fikcyjna opowieść nieoparta na faktach.

Wieści z Rozładowani.pl