W ostatnim miesiącu tego roku do oferty wskoczy kilka świeżynek, które niedawno miały premiery. Na uwagę zasługuje film Tenet Christophera Nolana. Film wskoczy do serwisu już 15 grudnia. Oprócz tego zobaczymy również m.in. Greenland (25 grudnia).

Rakuten tv – grudzień 2020 nowości

Rakuten TV w social media opublikował filmik, który prezentuje zbliżające się premiery.

Pinokio

Postanawia wystrugać z niej postać chłopca. Niespodziewanie stworzona przez niego figurka ożywa – potrafi mówić, śmiać się, skakać i biegać. Gepetto nadaje mu imię: Pinokio i zaczyna troszczyć się o niego jak o własnego syna. Drewniany chłopczyk jest tak zafascynowany otaczającym go światem, który widzi po raz pierwszy na oczy, że przestaje słuchać dobrych rad opiekuna. Wiedziony ciekawością, Pinokio wyrusza w podróż pełną przygód, niebezpieczeństw i życiowych lekcji. Na swojej drodze spotyka magiczną wróżkę, olbrzymiego ślimaka, zwierzęta mówiące ludzkim głosem, a nawet zwiedza ogromny brzuch wieloryba.

Na noże

Daniel Craig, Chris Evans i Ana de Armas w thrillerze reżysera „Gwiezdnych wojen”. Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw Benoit Blanc. Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya w jego posiadłości odbyła się huczna uroczystość z udziałem jego dość szczególnej rodziny. Detektyw Blanc podejrzewa wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań.

Jedyny i niepowtarzalny Ivan

Ivan to stuosiemdziesięciokilogramowy goryl srebrzysty, który wspólnie ze słonicą Stellą, psem Bobem oraz innymi zwierzętami żyje w podmiejskim centrum handlowym. Ivana prześladują mgliste wspomnienia o dżungli, w której go schwytano. Powracają jednak wraz z przyjazdem słoniątka Ruby’ego. Ruby został niedawno pojmany na wolności i odebrany swojej rodzinie, a to skłania Ivana do zastanowienia się nad swoim dotychczasowym życiem, pochodzeniem i nad tym, kim chce być. Porywająca serce przygoda powstała na podstawie bestsellerowej książki Katherine Applegate, która od momentu publikacji w 2013 r. zdobyła wiele prestiżowych nagród, w tym Newbery Medal.

Rok Na Całe Życie

To historia 17-latka, który odkrywa, iż jego dziewczyna jest śmiertelnie chora. Chłopak postanawia dać ukochanej całe ich wspólne życie w trakcie roku, który jej pozostał.

Polowanie

W tej wywrotowej satyrze grupa elit spotyka się po raz pierwszy w odległym domostwie, aby urządzić polowanie na zwykłych Amerykanów dla sportu. Lecz główny plan milionerów wkrótce zostaje wywrócony do góry nogami, gdy jedna z tych, na których będą polować, Crystal (Betty Gilpin, GLOW), zna tę grę lepiej niż oni. Odwraca stoliki na zabójców, zdejmując je jeden po drugim, gdy kieruje się w stronę tajemniczej kobiety (w jej roli dwukrotna zdobywczyni Oscara®, Hilary Swank), która znajduje się w centrum wydarzeń.