Nowości na blogu, czyli przed Wami Bartek i Videorecenzje

Nowości na blogu, czyli przed Wami Bartek i Videorecenzje

Opublikowano 30.10.2013 8:34 - 2


Właściwie sam nagłówek wyczerpuje całość informacji, które mam dla Was do przekazania. Chciałbym by mój blog nieco wyróżniał się na tle konkurencji, w związku z czym kilka pomysłów, które zrodziło się w mojej głowie, postanowiłem spróbować urzeczywistnić.

Pierwszą istotną informacją, jest fakt że grono osób tu piszących powiększyło się o osobę Bartka Nowaka. Będzie on skupiał się głównie na recenzjach wideo sprzętu, który trafia ostatnio w nasze ręce. Druga rzecz, jeśli o nowościach mówimy, wynika bezpośrednio z pierwszej, a to znaczy że na blogu pojawiła się nowa kategoria: Recenzje i testy. Będzie ona skrupulatnie uzupełniana o gadżety  na które warto zwrócić uwagę. Oczywiście nie zawsze w postaci video, te poświecimy najbardziej interesującym rozwiązaniom. Trzecia nowość wynika z dwóch poprzednich, blog zyskał także kanał Youtube, na którym wszelkie materiały video będą publikowane. Adres kanału to youtube.pl/lubikinfo, zaś sama ikona znajduje się w nagłówku.

Co ważne i o czym muszę powiedzieć, nowa kategoria będzie tylko ciekawym uzupełnieniem pozostałych treści na blogu, cała reszta pozostaje bez zmian. Mam nadzieje, że taki koncept Wam pasuje a już za chwilę pierwszy materiał do obejrzenia! :-)

 

Wieści z Rozładowani.pl