W serwisie pojawiają się starsze, kultowe pozycje, a także nowości, które wcześniej nie były dostępne. Przejrzałem to, co wskoczyło do Amazon Prime i zebrałem w jedno miejsce. Zobaczcie zatem, co nowego!

Dziewiąta Beethovena

hhg

IX Symfonia Ludwiga van Beethovena jest być może najpopularniejszym utworem muzyki klasycznej na świecie. W dokumencie przedstawiono aktualne interpretacje tego wielkiego dzieła i pełne pasji osobowości ze świata muzyki, które przybliżają nas do Beethovena i jego twórczości.

Lassie i przyjaciele

W tym drugim sezonie Lassie, teraz w chwalebnym 3D, znajdujemy się z powrotem w sercu Grand Mountain Park, gdzie możemy dzielić się codziennym życiem Lassie, Zoe i Harvey, ich zabawą, przygodami i emocjami z dużą dawką komedii. Dzięki doświadczeniom Lassie’ego, z bliska dzielimy się silnymi emocjonalnymi wyzwaniami, z którymi muszą się zmierzyć nasi bohaterowie w każdym odcinku.

Locas por el Cambio

DYNASTIA

Sezon pierwszy. Próby i udręki dwóch zwaśnionych rodzin, Carringtonów i Colbyów, bogatych w ropę rodzin w Denver w Kolorado.

OSO – DOKUMENT

Imperium luksusu i biżuterii ze swoją własną ikoną – MIŚ – tak samo kochany i nienawidzony, zmienił rodzinę jubilerów z Manresy w globalne przedsiębiorstwo. Historia ciężkiej pracy i sukcesu. Saga, która zmieniła świat modnej biżuterii. Z wywiadami z najbardziej znanymi osobistościami ze świata sztuki, mody i designu. Film, który odkrywa prawdziwy wszechświat TOUS.

WYSŁANNIK – FILM

W mieście rządzonym przez starożytnych Bogów, wyrokowiec Clay dostaje ostatnie zlecenie.

JA, PASTAFARIN: HISTORIA LATAJCEGO POTWORA SPAGHETTI

Z milionami wierzących na całym świecie, Kościół Latającego Potwora Spaghetti jest najszybciej rozwijającą się religią na świecie. Ja, Pastafarin, podąża za kilkoma odważnymi członkami nowego kościoła, którzy walczą o swoją wolność religijną. Po drodze, Pastafarianie zmuszają nietolerancyjnych sceptyków do odpowiedzi na pytanie: „Czym w ogóle jest prawdziwa religia?”

SPRAWY WEWNĘTRZNE

Petr jest dobrze zapowiadającym się śledczym kryminalnym. Wierzy w siłę honoru i sprawiedliwości. Kiedy jednak odkrywa mroczną tajemnicę swoich przełożonych, staje się ofiarą śmiercionośnego planu zagrażającego jego życiu i karierze.

SQUARE ONE: MICHAEL JACKSON

Square One to szczegółowe śledztwo mające na celu zbadanie zarzutów nękania chłopca, które zostały postawione przeciwko Michaelowi Jacksonowi w 1993 roku. Dzięki rozmowom z ludźmi bezpośrednio zaangażowanymi w te wydarzenia dokument ujawnia nowe dowody.

Zobacz także: Jakie komedie romantyczne na Netflix obejrzeć? Oto nasza lista!

W CIENIU

W cieniu to historia podwójnego zabójstwa widziana oczami Pavla, młodego wirusologa wysłanego do Szumawy, gdzie ma on za zadanie zbadać przypadki szerzącej się w okolicy wścieklizny.


Posłuchaj nas!