Oprócz kultowych seriali, takich jak Supernatural, czy The Walking Dead pojawia się sporo innych produkcji. Zobaczcie, co wskoczyło do Amazon Prime Video w ostatnim tygodniu i zasiadajcie przed telewizory w ten weekend!

Amazon Prime Video Polska – nowości grudzień

Gdzie jest Wally

Dwunastoletni Wally i jego najlepsza przyjaciółka Wenda są członkami Światowego Stowarzyszenia Wędrowców –– międzynarodowego zakonu ciekawskich podróżników, którzy krążą po świecie celebrując kultury i rozwiązując problemy poprzez obserwację.

Klasyczne albumy rocka: Metallica – The Black Album

Historia powstania tego niezwykłego albumu jest tutaj opowiedziana poprzez ekskluzywne wywiady, materiały archiwalne i występy.

Klasyczne albumy rocka: Peter Gabriel – So

Dokument przedstawiający produkcję albumu, który w 1986 roku przekształcił byłego piosenkarza Genesis, Petera Gabriela, w gwiazdę mainstreamu pop.

Klasyczne albumy rocka – Black Sabbath – „Paranoid”

Paranoid, sprzedający się w wielu platynach, jest prawdopodobnie najlepszym albumem Black Sabbath, nie wspominając o jednym z najbardziej przełomowych albumów Heavy Metal wszechczasów. Ten program opowiada historię pisania, nagrywania i sukcesu tego niezwykłego i przełomowego albumu Heavy Metal.

Pink Floyd. The Dark Side of the Moon

Szczegółowe spojrzenie na produkcję największego albumu w historii rocka progresywnego i jednego z najlepiej sprzedających się albumów wszechczasów.

DZIEWIĄTA BEETHOVENA

Amazon

IX Symfonia Ludwiga van Beethovena jest być może najpopularniejszym utworem muzyki klasycznej na świecie. W dokumencie przedstawiono aktualne interpretacje tego wielkiego dzieła i pełne pasji osobowości ze świata muzyki, które przybliżają nas do Beethovena i jego twórczości.

LASSIE I PRZYJACIELE

W tym drugim sezonie Lassie, teraz w chwalebnym 3D, znajdujemy się z powrotem w sercu Grand Mountain Park, gdzie możemy dzielić się codziennym życiem Lassie, Zoe i Harvey, ich zabawą, przygodami i emocjami z dużą dawką komedii. Dzięki doświadczeniom Lassie’ego, z bliska dzielimy się silnymi emocjonalnymi wyzwaniami, z którymi muszą się zmierzyć nasi bohaterowie w każdym odcinku.

DYNASTIA

Sezon pierwszy. Próby i udręki dwóch zwaśnionych rodzin, Carringtonów i Colbyów, bogatych w ropę rodzin w Denver w Kolorado.