Nowości HBO GO na wrzesień 2020 - ciekawe filmy i seriale

Opublikowano 7.09.2020 13:15 -


Nic tak nie interesuje fanów seriali i filmów, jak pojawiające się nowości w serwisach streamingowych. Staram się na bieżąco zbierać informacje, dlatego jak co piątek zapraszam na przegląd nowości.

Tym razem przyjrzymy się temu, jakie nowości pojawiły się w HBO GO. Tutaj jak zawsze wiele filmów i seriali na poziomie, zobaczcie zresztą, co nowego w bibliotece HBO GO.

Wychowane przez wilki

Nowy serial sci-fi wyprodukowany przez Ridleya Scotta, opowiadający o dwóch androidach które mają za zadanie wychowywać ludzkie dzieci na tajemniczej, dziewiczej planecie.

Rebelia

Dziesięć lat po inwazji Ziemią rządzą kosmici, a większość jej mieszkańców pogodziła się z tym stanem rzeczy. Kierujący policją Chicago William Mulligan (John Goodman) prowadzi śledztwo w sprawie działającej w podziemiu partyzanckiej organizacji Phoenix, która planuje dokonać zamachu. By przeniknąć jej szeregi, próbuje nakłonić do współpracy Gabriela Drummonda (Ashton Sanders), którego nieżyjący brat był jednym z liderów ruchu oporu. W przeszłości Mulligan był partnerem i bliskim przyjacielem ich ojca, który zginął podczas inwazji. Drummond staje przed dylematem – współpracować czy walczyć o ideały.Kino science fiction z elementami thrillera w reżyserii Ruperta Wyatta (Geneza planety małp). W obsadzie obrazu mówiącego o uciskanych przez kosmitów ludziach, w których budzi się ruch oporu, znaleźli się laureat Złotego Globu John Goodman (serial Roseanne), Ashton Sanders (Moonlight), Jonathan Majors (serial HBO Kraina Lovecrafta), wyróżniona nominacją do Nagrody Akademii Vera Farmiga (W chmurach) oraz Kevin Dunn (Vicky Cristina Barcelona).

Aszura

Czwórka dzieciaków bawi się strasząc się nawzajem. Pewnego dnia w poszukiwaniu wrażeń decydują się na zwiedzanie – prawdopodobnie nawiedzonego – domu. Niestety jeden z nich znika w tajemniczych okolicznościach. Troje ocalałych próbuje zapomnieć, co się wydarzyło tamtego feralnego dnia. Zaginiony Samir pojawia się jednak niespodziewanie po 25 latach. Grupa przyjaciół musi stawić czoła strasznym wydarzeniom swojej młodości i zmierzyć się z przerażającym stworzeniem zrodzonym z mrocznej marokańskiej legendy.Horror z elementami kina fantasy w reżyserii Talala Selhamiego (Mirages). W obsadzie tego pełnego emocji i nawiązań do marokańskiej kultury filmu znaleźli się Sofia Manousha (Czym chata bogata!), Younes Bouab (Królowa pustyni), Omar Lotfi (Kobiece źródło), Iván González (Link do zbrodni) oraz Moussa Maaskri (13 dzielnica - Ultimatum). Produkcja została wyróżniona na Katalońskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Sitges.

Sprawa Colliniego

Fabrizio Collini (Franco Nero) niedawno przeszedł na emeryturę. Jest cichym, skromnym człowiekiem, który wygląda na kogoś, kto nie mógłby skrzywdzić bliźniego. Mimo to brutalnie morduje znanego przemysłowca w jednym z najbardziej ekskluzywnych hoteli w Berlinie. Jego obrony podejmuje się początkujący prawnik Caspar Leinen (Elyas M'Barek), który pragnie rozpocząć karierę od wyroku uniewinniającego. Collini decyduje się jednak przyznać się do morderstwa i konsekwentnie odmawia podania motywu oraz rozmowy z kimkolwiek na temat swojej zbrodni. Szukając wskazówek, Leinen odkrywa jego osobisty związek z ofiarą i straszliwą historię, która sięga nazistowskich Niemiec i II wojny światowej.Pełen emocji kryminał opowiadający o brutalnym morderstwie, które swoje korzenie miało w dramatycznych zdarzeniach z czasów II wojny światowej. Młody obrońca musi podjąć decyzję, co jest dla niego ważniejsze – dobro klienta, czy kariera. Reżyserem tego wstrząsającego obrazu jest Marco Kreuzpaintner (Uczeń czarnoksiężnika), a w głównych rolach występują Elyas M'Barek (Dary Anioła: Miasto kości), Alexandra Maria Lara (Wyścig), nominowany do Złotego Globu Franco Nero (Camelot), Heiner Lauterbach (Miłość z przedszkola 2) oraz Manfred Zapatka (Fabryka oficerów).

Marsz weselny: Powrót mojego chłopaka

Annalise (Cindy Busby) postanawia zostać konsultantką ślubną. Pierwsze organizowane przez nią wesele ma odbyć się w hotelu Micka (Jack Wagner) i Olivii (Josie Bissett). Niestety sprawy zaczynają się komplikować, kiedy kobieta odkrywa, że świadkiem pana młodego jest jej były chłopak Brad (Tyler Hynes). Kiedy para stara się odnaleźć w niezręcznej sytuacji, między nimi na nowo rodzi się uczucie. W międzyczasie Mick i Olivia świętują 25. rocznicę swojej pierwszej randki z mnóstwem niespodzianek.Kolejna część pociesznej komedii romantycznej zrealizowanej na potrzeby telewizji. Reżyserii tego pełnego pozytywnych emocji obrazu podjął się Mike Rohl (serial Tajemnice Smallville), a w głównych rolach pojawiają się Jack Wagner (serial Nowe przygody Supermana), Cindy Busby (American Pie: Księga miłości), Josie Bissett (The Doors), Tyler Hynes (Immortals. Bogowie i herosi) oraz Aaron Pearl (X-Men: Ostatni bastion).

Zadzwoń do mamy

Niki (Sanna Sundqvist) ma trzydzieści pięć lat, ale żyje jak dwudziestopięciolatka. Pewnego dnia kobieta zostaje jednak zmuszona do zmierzenia się z konsekwencjami wszystkich swoich nieudanych związków i błędnymi wyborami z młodości.Słodko-gorzka szwedzka komedia w reżyserii wyróżnionej Kryształowym Niedźwiedziem na MFF w Berlinie Lisy Aschan (She Monkeys). Produkcja w szczery i pełen świeżego humoru sposób mówi o relacjach rodziców i dzieci – w tym o odwiecznym oczekiwaniu jednych i drugich na słowa “dziękuję” i “przepraszam”. Odtwórcami głównych ról są Sanna Sundqvist (Lyrro), Nina Gunke (Morderstwa w Fjällbace: Królowa światła), Alexander Karim (Wróg numer jeden), Jonatan Rodriguez (Zaraza babilońska) oraz Evin Ahmad (Ruchome piaski). Produkcja została wyróżniona trzema nominacjami do Złotych Żuków.

Gdzie indziej

Bruno (Aden Young) nie może się otrząsnąć z żałoby po śmierci żony. Mężczyzna jest beznadziejnie przywiązany do nadmorskiego domku, który razem zbudowali. Kiedy pewnego dnia zostaje z niego eksmitowany przez bezdusznych teściów, postanawia odzyskać go za wszelką cenę. Zmuszony mieszkać ze swoimi neurotycznymi rodzicami, obmyśla ryzykowny plan odzyskania domu. Bruno decyduje się udawać złotą rączkę przed nową najemczynią budynku (Parker Posey), co wywraca jego życie do góry nogami...Niezależna komedia romantyczna o przeżywającym kryzys mężczyźnie, który niespodziewanie poznaje intrygującą kobietę. W jego postać z powodzeniem wciela się Aden Young (Elita zabójców). Partnerują mu Parker Posey (Nieracjonalny mężczyzna), Ken Jeong (Kac Vegas w Bangkoku), dwukrotny zdobywca Złotego Globu Beau Bridges (serial Masters of Sex) oraz dwukrotnie nominowana do Nagrody Akademii Jacki Weaver (Królestwo zwierząt). Reżyserem i scenarzystą był Hernan Jimenez (Entonces Nosotros).

Wieści z Rozładowani.pl