Premiery HBO GO listopad 2020

JOKER

Kiedy tylko, w 2019 roku, „Joker” w reżyserii Todda Philipsa wszedł do kin, pobiegłam chyba jako pierwsza na premierę. Główny wróg Batmana i największy śmieszek w uniwersum DC to dzieło sztuki! Doskonałe studium bohatera skupiające się na jego dzieciństwie i genezie schorzenia zwanego paragelią. W głównej roli Joaquin Phoenix, który odwalił robotę po mistrzowsku.

Doskonała gra aktorska, świetna scenografia i fabuła, po której zbierasz szczękę z podłogi. „Joker” to film w pełni kompletny.

Na HBO GO już 15.11.2020

JAK BOSS

Komedia z Salmą Hayek w roli głównej brzmi jak obietnica, jak kusząca obietnica. W tym przypadku obietnica się spełnia, a satysfakcja gwarantowana.

„Jak Boss” to opowieść o przyjaźni dwóch kobiet prowadzących firmę kosmetyczną. Mia (Tiffany Haddish) i Mel (Rose Byrne) realizują zawodowe marzenia, które niestety prowadzą je na skraj bankructwa. Na ich drodze staje liderka branży kosmetycznej (Salma Hayek) z propozycją wykupienia firmy. Sytuacja ta pociąga za sobą ciąg zdarzeń, które obfitują w wiele wzruszających, zaskakujących i pouczających momentów.

Na HBO GO 01.11.2020

MROCZNE MATERIE (SEZON 2)

Zapewne wielu widzów ucieszy wiadomość, że pojawia się drugi sezon ekranizacji trylogii fantasy autorstwa Philipa Pullamna. Pierwsza część skradła serca widzom, pozostawiając w lekkim niedosycie.

Fabuła opowiada o perypetiach dwójki dzieciaków, które wyruszają w pełną przygód podróż po równoległych światach. Produkcja z pogranicza science fiction, fantasy i horroru to doskonała propozycja dla fanów akcji, która zaskakuje, nie pozwalając odejść od ekranu. W Wielkiej Brytanii „Mroczne materie” stały się najchętniej oglądanym serialem, zdobywając rzesze fanów, a wielu z nich nawet twierdzi, że jest on w stanie zastąpić nawet „Grę o tron”.

Na HBO GO już 17.11.2020

ROADKILL

Dr. House w innym wydaniu. Dla wszystkich fanek (i fanów) Hugh Laurie mam doskonałą wiadomość – „Roadkill” to kolejne potwierdzenie fantastyczności tego aktora!

Serial opowiada o kulisach życia politycznego, brudnych i mrocznych jego kulisach. Peter Laurence (Hugh Laurie) staje się celem dla knujących przeciwko niemu wrogów, którzy co jakiś czas ujawniają kolejne, zaskakujące fakty z jego życia. Czy charyzmatycznemu politykowi wystawionemu na próbę uda się ponad to wszystko? Sami zobaczcie!

Na HBO GO już 15.11.2020

SONIC. SZYBKI JAK BŁYSKAWICA

To teraz coś dla fanów animacji i nie mam tu na myśli tylko dzieci. Ekranizacja oparta na popularnej serii gier video została przedstawiona widzom na początku 2020 roku.

Sympatyczny niebieski jeż i jego wróg numer jeden – Doktor Robotnik (w tej roli Jim Carrey) to mieszanka, która w połączeniu z efektami specjalnymi i wartką akcją całkiem nieźle wypada na ekranie. Bajka, jak to bajka, na deser raczy nas morałem i stara się utrzymać w przekonaniu, że dobro wraca.

Doskonała propozycja na leniwe niedzielne popołudnie.

Na HBO GO już 08.11.2020

BRANŻA

Któż nie lubi popatrzeć z boku wielką finansierę i wyścig szczurów? HBO doskonale wie, że wszyscy – dlatego zabiera nas w świat grupy młodych studentów rywalizujących o ciepłą posadkę w międzynarodowym banku z siedzibą w Londynie. Staż okazuje się dla niektórych życiowym celem, a wyścig o zdobycie pracy często równy jest z chwytami poniżej pasa. Nie tylko kompetencje i siła charakteru zdecydują o sukcesie, ale i wola walki. „Branża” to serial, który całkiem przyjemnie ogląda się z bezpiecznej pozycji wygodnej kanapy, chcąc nie chcąc identyfikując się z bohaterami.

Na HBO GO już 10.11.2020

NAJLEPSZE PRZED NAMI

Historia pięknej przyjaźni, która udowadnia, że najlepsze jest zawsze przed nami.

Przyjaźń dwóch mężczyzn zostaje wystawiona na próbę. Ich drogi rozchodzą się, aby ponownie, po latach, powrócić w imię przeżycia wspólnej, ostatniej przygody. Piękny, wzruszający obraz, który w formie francuskiego komediodramatu stanowi dla mnie niemałe zaskoczenie.  W rolach głównych Fabrice Luchini oraz Patrick Bruel.

Na HBO GO już 12.11.2020

CÓŻ ZA PIĘKNY DZIEŃ

Każdy dzień z Tomem Hanksem bez wątpienia jest piękny! Tutaj spotykamy go w roli pana Rogersa, który we współcześnie osadzonej historii pokazuje, że ostatecznie nad cynizmem zawsze triumfuje empatia i uprzejmość. Historia oparta na prawdziwej historii przyjaźni Freda Rogersa i dziennikarza Toma Junoda. Przyjemna dla oka (i serca) historia, która została okrzyknięta jednym z najlepszych filmów 2019 roku.

Na HBO GO już 22.11.2020

Jak widać, listopad z HBO GO zapowiada się całkiem pięknie. Czołowi, wysokiej klasy, przedstawiciele Hollywood, ciekawe historie, dużo śmiechu i wzruszeń. Czekam z niecierpliwością!