Nowości Amazon Prime Video - zobacz, co pojawiło się w serwisie

Nowości Amazon Prime Video – zobacz, co pojawiło się w serwisie

Opublikowano 13.07.2020 6:46 -


Nowy tydzień zapowiada się na deszczowy weekend, a na pewno chłodny. Warto więc mieć w zanadrzu jakieś alternatywy, a jedną z nich może być TV i seriale.

W Amazon Prime Video pojawiło się trochę nowości w ostatnich dniach, dlatego postanowiłem zebrać je w jedno miejsce.

Breathe

Breathe to indyjski serial o życiu zwykłych ludzi mierzących się z niezwykłymi okolicznościami. Kabir (A. Sadh), wyśmienity i niekonwencjonalny śledczy wydziału kryminalnego, składa w całość pozornie niezwiązane ze sobą zgony dawców organów, które prowadzą do niebywałego podejrzanego – miłego Danny’ego (R. Madhavan). Kabir nie spocznie, zanim nie rozwiąże sprawy i nie wymierzy sprawiedliwości.

Bohemian Rhapsody

Film “Bohemian Rhapsody” celebruje zespół Queen, ich muzykę i niezwykłego wokalistę Freddiego Mercury’ego, który przeciwstawił się konwencjom, aby stać się jednym z najbardziej lubianych artystów.

JAK UKRAŚĆ KSIĘŻYC

Gru ma ambicje, by zostać „największym złoczyńcą świata”. Razem z zastępem złośliwych minionków planuje zbrodnię stulecia – kradzież Księżyca. Niecne plany pokrzyżują mu trzy dziewczynki.

MINIONKI ROZRABIAJĄ

Gru, jego słodkie córeczki i psotne Minionki wracają wraz z nowymi, niezapomnianymi postaciami w kontynuacji światowego hitu. Gru porzucił status superzłoczyńcy na rzecz superojca, a Liga Antyzłoczyńców zrekrutowała go, by wytropił nowego genialnego przestępcę i uratował świat. Razem z tajną agentką Lucy Wilde i nieprzewidywalnymi Minionkami, Gru musi zachować przykrywkę.

MAD MEN – 7 SEZONÓW

W piątym sezonie tego docenionego przez widzów i krytyków serialu poznajemy dalsze losy Dona Drapera, genialnego dyrektora kreatywnego, który często zagląda do kieliszka.

SZYBCY I WŚCIEKLI 6

Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez i inne gwiazdy dostarczają ogromnej dawki adrenaliny w kolejnej części przebojowej serii. Hobbs (Johnson) rozpracowuje organizację utalentowanych i śmiertelnie niebezpiecznych kierowców, której przywódcy (Luke Evans) pomaga Letty (Rodriguez), uznana za zmarłą dawna miłość Doma (Diesel).

SKAZANY NA ŚMIERĆ

Chociaż poczuli już smak wolności, będą musieli wrócić do więzienia i podjąć próbę kolejnej, najtrudniejszej dotąd ucieczki. W pełnym napięcia i zwrotów akcji trzecim sezonie PRISON BREAK MICHAEL SCOFIELD zostaje niesłusznie wtrącony do Sony, panamskiego więzienia jak z koszmaru, gdzie nie ma żadnych zasad, strażników ani szans na ucieczkę.

YOU NEVER KNOW

Ten film dokumentalny opowiada o jednej z najbardziej utytułowanych pilotek paralotniowych w historii. Klaudia pokazuje przez całą swoją karierę, że jeśli naprawdę czegoś chcesz, nie ma sposobu, aby cię powstrzymać. Niezależnie od wielu trudności udaje jej się zdobyć tytuł mistrza świata w 2013 roku. Ale nie poprzestała na tym.

HOW TO SURVIVE BEING SINGLE

[Dostępne od 26 czerwca] Serial opowiada o grupie trzydziestoparoletnich przyjaciół, którzy chcą być szczęśliwi. To historia o pielęgnowaniu relacji i poszukiwaniu sensu w życiowym chaosie. Po drodze przyjaciele odkryją, że choć ich osobiste dramaty, takie jak miłość i samotność, zdają się nie do pokonania, to wcale takie nie są.

Wieści z Rozładowani.pl