Przede wszystkim największą nowością jest pojawienie się możliwości dodawania tła do rozmów. Każdy czat może wyglądać inaczej, przykładowo – z kolegami na grupie możecie sobie dodać flaszkę piłkę w tle, a z żoną słit focie.

WhatsApp się zmienia

To już kolejna istotna zmiana w aplikacji. Niedawno wprowadzono znikające wiadomości, na co czekało wielu użytkowników. Teraz dodano tapety, a także poprawiono interfejs i wyszukiwanie naklejek. Pozostaje nam czekać na stories na WhatsAppie ;-)

WHATSAPP – AKTUALIZACJA ROBI PORZĄDKI W ALBUMIE

Nowa aktualizacja posiada dość ciekawą funkcję. Szybko dzieli ona nasze multimedia na dwa rodzaje: te, które są większe niż 5 MB i te, które przekazywane były już wielokrotnie.

Sprzątanie na WhatsAppie jest teraz łatwiejsze i dostępne z poziomu apki. Wystarczy wejść w Ustawienia i Wybrać Zarządzanie pamięcią masową w zakładce Pamięć. Tam otrzymamy zupełnie nowy wygląd i możliwości. Przejrzymy pliki przed ich usunięciem, a także hurtowo je oznaczymy.

Boję się trochę w którym kierunku pójdzie WhatsApp. Oczywiście większe obawy były po przejęciu apki przez Facebooka, ale rewolucji nie było.