Jeśli wieloma przeglądami oferty CDA Premium Was nie przekonałem do odwiedzenia serwisu, to może tym razem mi się uda. W bibliotece znajdują się poważne perełki, których próżno szukać u bardziej znanych dostawców.

Filmy dostępne są w bardzo przystępnych cenach abonamentu, a to oznacza, że jest co oglądać. Są to produkcje bardziej niszowe, ale to nie oznacza, że gorsze. Te, pochodzące z legalnych źródeł są oznaczone w ofercie.

R E K L A M A

CDA Premium nowości

Antidotum

Młoda kobieta jest przetrzymywana w podziemnej placówce medycznej, gdzie wybrane osoby są okaleczane, a następnie leczone za pomocą eksperymentalnego specyfiku.

Gaia

Strażnik parku odkrywa w lesie dwóch mężczyzn prowadzących postapokaliptyczny styl życia. Pewnej nocy dowiaduje się, że w dziczy istnieje ogromne zagrożenie.

Pokojówka

Okrutny Peter

Okrutny wobec dzieci, zwierząt i służących Peter, pewnej nocy zostaje napadnięty i budzi się w trumnie na gotyckim cmentarzu.

Toksyczny świat

W środku tajemniczej epidemii bezsenności, która powoli przybiera katastrofalne rozmiary, Laura i Augusto wyjeżdżają z miasta, aby uciec od chaosu.

The Columnist

Nękana anonimowymi wiadomościami i groźbami śmierci w mediach społecznościowych felietonistka, postanawia się za nie zemścić.

Kontrola umysłu

Kobieta podejrzewa, że właściciel inteligentnego domu, do którego właśnie wprowadziła się z mężem, wykorzystuje mieszkańców budynku do eksperymentu.

Niewygodna prawda

Była czołowa doradczyni ds. bezpieczeństwa w USA, Elizabeth „Libby” Lamm, jest w niebezpieczeństwie. Wszystko przez współpracowników z jej mrocznej przeszłości.

Possum

Kiedy do domu nie wraca nastoletni chłopiec, policja zaczyna interesować się mężczyzną, który właśnie wrócił do miasta.

Igielnik

Zżyte ze sobą matka i córka, cieszą się z przeprowadzki do innego miasta. Nie radząc sobie jednak z realiami nowego życia, uciekają w świat fantazji i kłamstw.

Operacja rekrut

Proces rekrutacyjny żołnierzy do amerykańskiej armii pod koniec pierwszej dekady XXI wymagał często uciekania się do niestandardowych działań. Niektóre z nich można uznać za wysoce kontrowersyjne.