Nowe pady do PS4 już wkrótce w sprzedaży

Nowe pady do PS4 już wkrótce w sprzedaży

Opublikowano 16.08.2019 12:51 -


Dla wielu marek kolejne urodziny firmy czy danego modelu sprzętu to okazja, by wprowadzić na rynek opcjonalne jego usprawnienie lub nowy wariant kolorystyczny. Oto, co nowego pojawi się w rodzinie Dualshock po 6. urodzinach Sony Playstation 4.

Przyznaję, że jestem ogromną fanką pomysłu różnicowania kolorów padów do PS4. Gdy tylko poprzedni zaczyna mieć problemy, bez mrugnięcia okiem pozwalam sobie na zakup kolejnego do kolekcji. Bardzo chętnie wręczam je też w prezencie, starając się przy tym, by w jakiś sposób pasowały do użytkownika. Mój tata np. jakiś czas temu otrzymał ode mnie Green Camouflage, bo namiętnie gra w World of Tanks. W domowej kolekcji znajdziecie u mnie m.in. Magma Red (prezent, który zamiast kwiatów dostałam na Walentynki) czy Sunset Orange. Ostatnio poluję na Alpine Green.

Nowe Pady od PS4 – dla każdego coś kolorowego

Już niedługo na rynku pojawiają się: Rose GoldTitanium BlueElectric Purple oraz Red Camouflage. Pady, które Sony proponuje z okazji szóstych urodzin, w moje gusta w większości się nie wpisują. Zbyt intensywnie czuję od nich energię makijażu lat 90. (zwłaszcza różowy i niebieski). Metaliczne kolory nigdy mi się nie podobały. Wzór moro też nie jest tym, co tygryski lubią najbardziej. Fioletowy jednak trafia na listę „do zakupu w przyszłości”. Jestem jednak przekonana, że wszystkie kontrolery znajdą swoich amatorów.

Warto zaznaczyć, że cena klasycznych padów oraz tych kolorowych niewiele się różni. Może więc warto przy kolejnej wymianie kontrolera pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. W końcu stara prawda „pokaż mi swojego pada, a w powiem Ci, kim jesteś” (czy jakoś tak…) jest wciąż aktualna, prawda?

Premiera jesienią 2019.

Wieści z Rozładowani.pl