Nowe iPhony w 11 wariantach pojawiły się w bazie Euroazjatyckiej Uni Gospodarczej

Nowe iPhony w 11 wariantach pojawiły się w bazie Euroazjatyckiej Uni Gospodarczej

Opublikowano 23.05.2019 13:14 -


Gorączka przeciekowa dotycząca nowych smartfonów marki iPhone zaczęła się już w najlepsze. Prócz kontrowersyjnego wyglądu nowego smartfona od Apple, który przewija się w przeróżnych internetowych wizjach, mamy także pierwszy konkret. W bazie Euroazjatyckiej Uni Gospodarczej pojawiły się konkretne informacje w sprawie nowych iPhonów: będzie aż 11 wariantów.

Euroazjatycka Unia Gospodarcza to nieco azjatycki odpowiednik Uni Europejskiej. Ku uciesze użytkowników, Apple ma obowiązek zgłosić na długo przed premierą listę sprzętów, których sprzedaż rozpocznie się niebawem na terenie krajów członkowskich. Taka informacja już znalazła się w bazie i wygląda na to, że we wrześniu możemy spodziewać się aż 11 różnych wariantów smartfonów od Apple. Oto pełna lista zgłoszonych do bazy EUG modeli: A2111, A2160, A2161, A2215, A2216, A2217, A2218, A2219, A2220, A2221, and A2223.

Apple wprowadza nowe MacBooki Pro. 8 rdzeni i nowa klawiatura!

Iphone 11?

Skąd ta pewność? Jak podaje, 9to5mac podobne informacje potwierdziły się przy premierach iPad Airi iPad Mini 5, kiedy ich lista została zgłoszona do bazy EUG. Jeśli informacje potwierdzą się, to będziemy mieli pokaźną listę nowych sprzętów. Oczywiście należy wziąć pod uwagę, że identyfikują one wszystkie rozmiary ekranów i najpewniej także kolory. Nie oczekiwałbym, że dostaniemy więcej niż 3 modele, dostępne w kilku wariantach kolorystycznych i różnych rozmiarach ekranu.

Jak zaznacza 9to5mac, powyższą informację i identyfikację potencjalnych sprzętów utrudnia fakt, że na rynek azjatycki z reguły pojawiają się odmienne warianty sprzętów, które pożądane są na tamtejszym rynku i nie do końca będą identyczne, z tym co zobaczymy w Europie czy w US. Niemniej znamy orientacyjną skalę.

Microsoft prezentuje Edge w wersji na macOS

Jak będzie w rzeczywistości, to przyjdzie nam poczekać najpewniej do Września. Mam nadzieję, że plotki o tym straszydle w lewym górnym rogu, zawierającym wszystkie kamery i ledy, to tylko ponury żart.

Wieści z Rozładowani.pl

Poszukujemy do DailyWeb dwóch redaktorów i korekty [Zobacz]

Plebiscyt DailyWeb na najlepszy sprzęt: DailyWebstery 2020 - [Zagłosuj]

Szukamy Social Media Ninja z rozumieniem optymalizacji tekstów pod SEO [Zobacz]