Nowe GoPro HERO+ LCD zapowiada się wyśmienicie

Nowe GoPro HERO+ LCD zapowiada się wyśmienicie

Opublikowano 2.06.2015 7:58 - 8


… no dobra, marki chyba nie trzeba Wam przedstawiać. Osobiście jaram się nie tylko samym produktem, a całą otoczką wokół, marketingowy majstersztyk, fenomen i osobisty faworyt zaraz po marce z bykiem w logo (na mnie działa i przyznaje się bez bicia).

Ale do rzeczy, 29 września ubiegłego roku mieliśmy okazję oglądać premierę nowych modeli kamer ze stajni GoPro naznaczonych numerem 4. Były to kolejno modele HERO4 Black, HERO4 Silver i HERO. Dziś skupimy się na modelu GoPro HERO, dlaczego? Ponieważ ten model wywołał absolutne zaskoczenie na całym świecie. Pewnie każdy z Was postrzegał GP jako markę produkującą jedne z najdroższych kamer sportowych, zmieniło się to właśnie za sprawą modelu HERO, a właściwie za sprawą jej ceny, która obecnie wynosi bagatela 600 PLNów!

Wczoraj dowiedzieliśmy się od firmy  Freeway OMT, która jest wyłącznym dystrybutorem marki GoPro na Polskę, że 12 lipca w Europie pojawi się nowy model GoPro HERO, będzie to HERO+ LCD!

Nowa kamera pozwoli zarejestrować filmy w rozdzielczości 1080p60 oraz wykonać zdjęcia w 8MP i odtworzyć je na wbudowanym ekranie dotykowym. Wi-Fi i Bluetooth pozwolą połączyć się z aplikacją GoPro, sprawdzić kadr kamery, ustawić wszystkie parametry oraz udostępnić swoje nagrania na Facebooku, Instagramie i w innych serwisach. Tak jak pisaliśmy wyżej, dostępne będą od 12 lipca, jej cena nie jest jeszcze znana, ale możemy być pewni, że będzie to model atrakcyjny cenowo i po raz kolejny zagra konkurencji na nosie stając się jeszcze bardziej atrakcyjną propozycją dla wszystkich, którzy myślą o uwiecznieniu swoich wakacji, wyczynów sportowych, czy imienin u cioci Krysi.Go Pro HERO+LCD kamera sportowaOd siebie dodam, że aktualnie posiadam model 3+Black i zabieram ją wszędzie, nieważne, czy mam zamiar coś kręcić, czy nie, w końcu kamerze nic się nie stanie jeśli wrzucę ją na tylne siedzenie, ale zmierzam do tego, że pojawienie się modelu ze znaczkiem + w nazwie, może zwiastować rychłe nadejście mocniejszego rodzeństwa. Jeśli chcecie być na bieżąco, polecam śledzić fanpage Polskiej dystrybucji GoPro, pewnie wkrótce napiszą ile będzie kosztować nowa HERO+ LCD!

GoPro.com/HERO+ LCD

Wieści z Rozładowani.pl