Nowe dodatki w Gmailu, zapowiada się interesująco

Nowe dodatki w Gmailu, zapowiada się interesująco

Opublikowano 22.03.2017 21:10 - 2


Gmail to jeden z najpopularniejszych systemów mailowych na świecie, stale jest rozbudowany i aktualizowany o nowe możliwości. Na rok 2017 Google przygotował kilka ciekawych dodatków.

Nowe funkcje obecnie są dostępne dla developerów i działa na zasadzie systemu „Card”, który pozwala łączyć różnych elementów interfejsu użytkownika i na dodatek każda zmiana synchronizuję się między natywną wersją webową Gmaila a mobilnymi aplikacjami na systemy iOS i Android.

W tej chwili dla programistów udostępniono 3 ciekawe dodatki. Pierwszy z nich „Intuit QuickBooks” pozwala na tworzenie i wysyłanie faktur, a także potwierdzania ich stanu. Zastanawiam się, jak ta funkcja będzie działać w Polsce. Druga funkcja to „ProsperWork”, która pozwala sprawdzić informację kontaktowe osób w wątkach mailowych przechowywanych w bazach CRM. Ostatnia z nowinek to „Salesforce”, umożliwia ona użytkownikom wyszukiwanie istniejących kontaktów, dodanie nowych i powiązanie wątków e-mail z bazą platformy Salesforce.

Omówione dodatki mają pojawić się w tym roku dla wszystkich użytkowników z możliwością zainstalowania ich bezpośrednio z G Suite Marketplace.

Wieści z Rozładowani.pl