Trudno ocenić na tę chwilę, czy Xperia 5 II będzie w stanie rywalizować z konkurencją, ale bez wątpienia ma wszystkie cechy, aby tak było. Sony chwali się, że sercem smartfona jest procesor Qualcomm® Snapdragon™ 865 5G Mobile Platform, który zapewni najwyższą wydajność. W nowym telefonie zastosowano technologię 5G.

Sony Xperia 5 II – specyfikacja

  • Funkcja Real-time Eye AF wykrywa w czasie rzeczywistym oczy ludzi i zwierząt
  • Aparat z trzema obiektywami
    z powłoką ZEISS® T*
  • Wyświetlacz Cinemawide™ OLED HDR o przekątnej 6,1 cala, proporcji 21:9 oraz częstotliwości odświeżania 120 Hz
  • 360 Reality Audio i gniazdo audio 3,5 mm
  • Qualcomm® Snapdragon™ 865
  • Łączność 5G

W nowym modelu postawiono także duży nacisk na jakość filmów. Funkcje takie jak profile kolorystyczne (tzw. Look), nagrywanie w proporcjach 21:9, rozdzielczość 4K HDR przy 24, 25, 30, 60 i 120 kl./s oraz inteligentny filtr wiatru pozwolą puścić wodze fantazji.

Naładowanie baterii do 50% w zaledwie 30 minut

Smartfon Xperia 5 II jest wyposażony w potężną baterię o pojemności 4000 mAh z funkcją szybkiego ładowania. Jeśli więc gdzieś się spieszymy, a bateria jest na granicy wyczerpania, można podładować ją do 50% w zaledwie 30 minut.

Sony Xperia 5 II – dostępność i ceny

Xperia 5 II dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i niebieskim. Oficjalna cena Sony to 3999,00 zł. Zamówienia przedsprzedażowe można już składać, a Sony zapewnia, że będą one realizowane „w ostatnim tygodniu października”.

źródło: Sony Mobile


Posłuchaj nas!