Color Plus

Jeżeli nie podoba wam się nowy czarny pasek narzędziowy we wszystkich aplikacjach Google nic nie stoi na przeszkodzie by go zmienić. Dodatek Color Plus, pozwoli zmienić kolorystykę paska na inne, bardziej atrakcyjne kolory

Google + Facebook

Dwa serwisy społecznościowe to za dużo? Wcale nie trzeba rezygnować z jednego, gdyż można je ze sobą połączyć. Wtyczka Google + Facebook, pozwala na pobieranie wiadomości z tablicy popularnego Facebooka i umieszczenia go w strumieniach konta Google Plus. Idea ciekawa, niestety implementacja stylistycznie jeszcze słabiutka.

Odpowiedz autorowi

Ciekawy dodatek do przeglądarki Chrome, który pod każdym strumieniem dodaje link w postaci „Odpowiedz autorowi”. Kliknięcie w niego spowoduje, że w formularzu odpowiedzi umieści się nazwa autora, któremu udzielamy odpowiedzi.

+Photo Zoom

Dodatek do przeglądarki Chrome o nazwie +Photo Zoom pozwala na otwieranie załączników dodanych do strumienia w serwisie Google+ bez konieczności otwierania wpisu.

Powyższe wtyczki z pewnością mocno nie wpływają znacząco na zwiększenie usability naszego konta w serwisie Google+ jednak sam fakt ich pojawienia się dobrze rokuje na rynek wtyczek do nowego portalu społecznościowego marki Google.