Porządnych polskich serwisów VOD mamy jak na lekarstwo. Nic dziwnego, amerykańska konkurencja ma za sobą ogromne doświadczenie i zaplecze finansowe. Licencje kosztują astronomiczne kwoty, szczególnie w czasie pandemii. Są jednak rodzynki, a jednym z nich może być nowa polska platforma VOD. Nowe Horyzonty VOD.

Jeśli napiszemy, że za startem platformy stoi ekipa Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, to już wiadomo, że będzie ambitnie. Produkcje oferowane podczas festiwalu Nowe Horyzonty zawsze stały na najwyższym poziomie, a łatka kina niszowego dawno poszła w zapomnienie.

Nowe Horyzonty VOD – nowa platforma

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty w poniedziałek, 22 lutego poinformowało o starcie platformy Nowe Horyzonty VOD. Już na samym początku w ofercie znajdzie się ponad 200 filmów, które zostały wybrane przez ekspertów stowarzyszenia. Nowe Horyzonty VOD wystartuje już w piątek, 26 lutego 2021!

Filmy dostępne w ofercie NH VOD nie są wynikiem kalkulacji przeprowadzonych przez bezosobowe algorytmy. Wszystkie tytuły zostały wybrane przez doświadczone kuratorki i kuratorów, którzy od lat przygotowują program wydarzeń Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, selekcjonując filmy z najważniejszych festiwali na świecie – m.in. w Cannes, Wenecji, Toronto i Berlinie. Wśród tytułów dostępnych już od 26 lutego na platformie NH VOD znajdzie się kilkadziesiąt filmów, które zdobyły uznanie widzów, krytyków i jurorów MFF Nowe Horyzonty, w tym niedostępne na innych platformach VOD trzy zwycięskie filmy ostatnich edycji: Metamorfoza ptaków Catariny Vasconcelos, Przynęta Marka Jenkina oraz Holiday Isabelli Eklöf, a także głośny przebój ostatniej edycji, nagrodzony w Berlinie Dau. Natasza Ilyi Khrzhanovskiego i Jekateriny Oertel.

-zapewniają twórcy platformy.

Jak korzystać z platformy?

153214002 4248039791877539 6515226123237658026 n

Wystarczy wejść na stronę nowehoryzonty.pl/vod (adres będzie aktywny od 26 lutego), wybrać film, założyć darmowe konto (lub zalogować się na istniejące w serwisie nowehoryzonty.pl) i wykupić dostęp. Koszt pojedynczego dostępu zaczyna się od 7,90 zł; za tytuły pokazywane premierowo wystarczy zapłacić 9,90 zł; filmy dostępne ekskluzywnie na NH VOD kosztują 12,90 zł. Zakupiony film można zacząć oglądać w dowolnym momencie (seans trzeba dokończyć w ciągu 48 godzin od momentu kliknięcia w przycisk „Oglądaj”). Zakup pojedynczego dostępu jest możliwy bezpośrednio na stronie każdego z filmów.

Promocyjne zestawy na start

Dobre kino lubi towarzystwo. Na start platformy przygotowaliśmy specjalną ofertę: 49 zł za zestaw 15 filmów lub 89 zł za zestaw 30 filmów. Kupując zestaw można wybierać filmy spośród 216 tytułów objętych promocją. Po jej wygaśnięciu zostanie wprowadzona stała promocja umożliwiająca zakup 5 filmów z całego katalogu w cenie 40 zł. Wszystkie tytuły objęte promocją będą specjalnie oznaczone na platformie NH VOD.

źródło: nowehoryzonty.pl


Posłuchaj nas!