Jeśli czytacie nas regularnie, z pewnością mieliście okazję usłyszeć o ITH. Niejednokrotnie docenialiśmy atrakcyjne warunki cenowe i szeroką, wyróżniająca się niezwykłą elastycznością ofertę firmy. Jeśli jednak jakimś cudem was to ominęło, zdecydowanie warto nadrobić zaległości i zapoznać się z tym, co warszawska spółka ma do zaoferowania. ITH stale udowadnia bowiem, ze rynek telekomunikacji może działać nowocześnie i wcale nie musi podążać za schematami wprowadzonymi dekady temu przez monopolistów. Jak podkreślają założyciele firmy, jej sukces oparty jest na modelu sprzedaży, w którego centrum znajduje się wyłącznie klient.

OFERTA DOSTOSOWANA DO każdego

Firma stawia na szybki i łatwy dostęp do usług, łącząc jednocześnie kompleksowość oferty z przejrzystymi zasadami działania. Co to oznacza w praktyce? Uzyskanie dostępu do sieci jest bardzo proste, a cały proces doboru usługi i podpisania umowy odbywa się bez konieczności wychodzenia z domu lub biura. Wystarczy wybrać łącze internetowe dostosowane do wymogów prowadzonej działalności gospodarczej i pakiet usług, który nas interesuje, a od razu poznamy warunki umowy i finalną cenę. Każdy przedsiębiorca, niezależnie od wielkości jego firmy, otrzymuje takie same stawki za wybraną usługę.

To, co jednak najbardziej wyróżnia ITH spośród konkurencji, to wysoka elastyczność. Każdy pakiet można co miesiąc modyfikować w zależności od aktualnych potrzeb. Co więcej, jeśli aktualna propozycja firmy nie spełnia naszych oczekiwań, mamy możliwość skonstruowania oferty indywidualnej. ITH jest w stanie zaprojektować i wdrożyć całą infrastrukturę dopasowaną do wymagań danej firmy. Dodatkowo klienci ITH otrzymują także gwarancję poziomu świadczenia usług w ramach umowy SLA.

Internet dla firmy bez zobowiązań

Oferta ITH zakłada także kilka modeli rozliczeń, które można dobierać w zależności od aktualnych potrzeb biznesowych – od standardowych umów terminowych, po umowy bezterminowe z rozliczeniem prepaid lub postpaid. Ten ostatni model wydaje się bardzo atrakcyjny, zwłaszcza w kontekście aktualnych warunków społeczno-ekonomicznych.

Brak okresu wypowiedzenia sprawia, że możemy szybko zrezygnować z usługi, gdy nie jest nam potrzebna lub gdy szukamy dodatkowych oszczędności. Trzeba przyznać, że jest to oferta, która w obecnej sytuacji idealnie trafia w potrzeby małego i średniego biznesu. W momencie gdy większość pracowników (jeśli nie wszyscy) znajdują się na home office, wybór tańszego pakietu lub całkowita rezygnacja z internetu bez ponoszenia dodatkowych kosztów wydaje się świetnym rozwiązaniem.

Tarcza antykryzysowa od ITH

Nie jest to jednak jedyna odpowiedź ITH na sytuację w jakiej aktualnie znajdują się ich klienci. Firma skonstruowała specjalną ofertę, która ma na celu odciążyć portfele przedsiębiorców próbujących przetrwać w niełatwych warunkach odmrażania gospodarki. I co najważniejsze, robi to, bez obniżania jakości oferowanych przez siebie usług.

„Tarcza antykryzysowa” od ITH daje możliwość skorzystania z pełnowartościowych usług firmy do końca roku za jedynie 1 zł. Bez dodatkowych kosztów instalacyjnych, czy też aktywacyjnych i niezależnie od wybranego przez nas łącza. W praktyce oznacza to, że możemy zaoszczędzić nawet do 900 zł miesięcznie przez kolejnych 6 miesięcy. Wystarczy wybrać interesujący nas pakiet i upewnić się, że w naszej lokalizacji dostępna jest Tarcza Antykryzysowa ITH Net (obecnie jest to głównie teren Krakowa oraz ościennych gmin).

W ramach pakietu Freemium otrzymujemy dostęp do 5 usług firmy: ITH Security (VPN), ITH Net, ITH Hosting (hosting www), ITH Cloud (cloud hosting) oraz ITH Telefonia. Możemy wybrać jeden z dostępnych pakietów internetowych o przepustowości: 50, 100, 250, 500 Mbps lub 1 Gbps. Każda z opcji zawiera także pakiet hostingowy Kru.pl oraz dostęp do publicznych adresów IP (możemy ich mieć od 1 do 256). Do każdej usługi otrzymujemy także umowę SLA, gwarantującą wsparcie i ciągłość oferowanej usługi.

Warto także podkreślić, że skorzystanie z promocji nie zobowiązuje nas do dalszego korzystania z usług firmy po okresie jej zakończenia. Podczas gdy większość konkurencji na rynku zmusza użytkowników do przedłużenia współpracy na normalnych zasadach po skorzystaniu z jakiejkolwiek obniżki abonamentu, ITH pozwala na rezygnację z usługi w dowolnym momencie. Oczywiście także bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły dotyczące oferty antykryzysowej ITH oraz poszczególnych pakietów znajdziecie na stronie firmy.