Firma znana z nietypowego podejścia do sprzedaży swoich usług wraca z ofertą, która idealnie odpowiada na aktualne potrzeby przedsiębiorców.

Jeśli czytacie nas regularnie, z pewnością mieliście okazję usłyszeć o ITH. Niejednokrotnie docenialiśmy atrakcyjne warunki cenowe i szeroką, wyróżniająca się niezwykłą elastycznością ofertę firmy. Jeśli jednak jakimś cudem was to ominęło, zdecydowanie warto nadrobić zaległości i zapoznać się z tym, co warszawska spółka ma do zaoferowania. ITH stale udowadnia bowiem, ze rynek telekomunikacji może działać nowocześnie i wcale nie musi podążać za schematami wprowadzonymi dekady temu przez monopolistów. Jak podkreślają założyciele firmy, jej sukces oparty jest na modelu sprzedaży, w którego centrum znajduje się wyłącznie klient.

OFERTA DOSTOSOWANA DO każdego

Firma stawia na szybki i łatwy dostęp do usług, łącząc jednocześnie kompleksowość oferty z przejrzystymi zasadami działania. Co to oznacza w praktyce? Uzyskanie dostępu do sieci jest bardzo proste, a cały proces doboru usługi i podpisania umowy odbywa się bez konieczności wychodzenia z domu lub biura. Wystarczy wybrać łącze internetowe dostosowane do wymogów prowadzonej działalności gospodarczej i pakiet usług, który nas interesuje, a od razu poznamy warunki umowy i finalną cenę. Każdy przedsiębiorca, niezależnie od wielkości jego firmy, otrzymuje takie same stawki za wybraną usługę.

R E K L A M A

To, co jednak najbardziej wyróżnia ITH spośród konkurencji, to wysoka elastyczność. Każdy pakiet można co miesiąc modyfikować w zależności od aktualnych potrzeb. Co więcej, jeśli aktualna propozycja firmy nie spełnia naszych oczekiwań, mamy możliwość skonstruowania oferty indywidualnej. ITH jest w stanie zaprojektować i wdrożyć całą infrastrukturę dopasowaną do wymagań danej firmy. Dodatkowo klienci ITH otrzymują także gwarancję poziomu świadczenia usług w ramach umowy SLA.

Internet dla firmy bez zobowiązań

Oferta ITH zakłada także kilka modeli rozliczeń, które można dobierać w zależności od aktualnych potrzeb biznesowych – od standardowych umów terminowych, po umowy bezterminowe z rozliczeniem prepaid lub postpaid. Ten ostatni model wydaje się bardzo atrakcyjny, zwłaszcza w kontekście aktualnych warunków społeczno-ekonomicznych.

Brak okresu wypowiedzenia sprawia, że możemy szybko zrezygnować z usługi, gdy nie jest nam potrzebna lub gdy szukamy dodatkowych oszczędności. Trzeba przyznać, że jest to oferta, która w obecnej sytuacji idealnie trafia w potrzeby małego i średniego biznesu. W momencie gdy większość pracowników (jeśli nie wszyscy) znajdują się na home office, wybór tańszego pakietu lub całkowita rezygnacja z internetu bez ponoszenia dodatkowych kosztów wydaje się świetnym rozwiązaniem.

Tarcza antykryzysowa od ITH

Nie jest to jednak jedyna odpowiedź ITH na sytuację w jakiej aktualnie znajdują się ich klienci. Firma skonstruowała specjalną ofertę, która ma na celu odciążyć portfele przedsiębiorców próbujących przetrwać w niełatwych warunkach odmrażania gospodarki. I co najważniejsze, robi to, bez obniżania jakości oferowanych przez siebie usług.

„Tarcza antykryzysowa” od ITH daje możliwość skorzystania z pełnowartościowych usług firmy do końca roku za jedynie 1 zł. Bez dodatkowych kosztów instalacyjnych, czy też aktywacyjnych i niezależnie od wybranego przez nas łącza. W praktyce oznacza to, że możemy zaoszczędzić nawet do 900 zł miesięcznie przez kolejnych 6 miesięcy. Wystarczy wybrać interesujący nas pakiet i upewnić się, że w naszej lokalizacji dostępna jest Tarcza Antykryzysowa ITH Net (obecnie jest to głównie teren Krakowa oraz ościennych gmin).

W ramach pakietu Freemium otrzymujemy dostęp do 5 usług firmy: ITH Security (VPN), ITH Net, ITH Hosting (hosting www), ITH Cloud (cloud hosting) oraz ITH Telefonia. Możemy wybrać jeden z dostępnych pakietów internetowych o przepustowości: 50, 100, 250, 500 Mbps lub 1 Gbps. Każda z opcji zawiera także pakiet hostingowy Kru.pl oraz dostęp do publicznych adresów IP (możemy ich mieć od 1 do 256). Do każdej usługi otrzymujemy także umowę SLA, gwarantującą wsparcie i ciągłość oferowanej usługi.

Warto także podkreślić, że skorzystanie z promocji nie zobowiązuje nas do dalszego korzystania z usług firmy po okresie jej zakończenia. Podczas gdy większość konkurencji na rynku zmusza użytkowników do przedłużenia współpracy na normalnych zasadach po skorzystaniu z jakiejkolwiek obniżki abonamentu, ITH pozwala na rezygnację z usługi w dowolnym momencie. Oczywiście także bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły dotyczące oferty antykryzysowej ITH oraz poszczególnych pakietów znajdziecie na stronie firmy.
Posłuchaj nas!