Nowa Motorola z wyskakującą kamerą na horyzoncie!

Nowa Motorola z wyskakującą kamerą na horyzoncie!

Opublikowano 7.10.2019 10:18 -


Na jednym z profili na FB umieszczono zdjęcia nowego, nadchodzącego urządzenia od Motoroli. Co ciekawe będzie to pierwszy model z aparatem do selfie typu „pop up”. Ciekawe, bo byłem pewny, że Motorola nie chce brać udziału w żadnym wyścigu, a tymczasem depcze konkurencji po piętach!

Kiedyś już pisałem, że Motorola odpuszcza walkę na półce z flagowcami i koncentruje się na tych bardziej przystępnych cenowo urządzeniach. Według mnie to był dobry ruch, bo dzięki temu zobaczyliśmy sporo ciekawych urządzeń. Nie oznacza to jednak, że Motorola nie będzie sięgać po nowinki techniczne w nadchodzących modelach.

Kolejnym może być ten, którego zdjęcie wyciekło profilu FB blogu Motorola Latinoamerica. Nie dziwię się też, dlaczego informacje o nowym modelu pochodzą z tak daleka, w końcu to jeden z najważniejszych regionów dla Motoroli.

Motorola

Wyskakująca kamera selfie i mniejsze ramki

Chociaż nie znamy szczegółów, specyfikacji ani nawet nazwy nowego urządzenia — pewne aspekty są przewidywalne. Pewne jest, że nowy model będzie aspirował do klasy średniej. Na tylnym panelu widzimy moduł aparatu z dwoma obiektywami w lewym górnym rogu oraz promieniującą otoczkę wokół czytnika palców — co przywodzi na myśl pokrewieństwo z serią One (świecące logo jak One Zoom). Możliwe, że urządzenie odziedziczy po modelu One Vision procesor Samsunga.

Motorola

Front urządzenia zdominowany jest przez duży wyświetlacz z minimalnymi ramkami i delikatnym podbródkiem. Nie znajdziemy na nim miejsca dla kamery do selfie. Tym razem, po raz pierwszy w historii firmy aparat wyskakuje z wnętrza obudowy!

Motorola

Motorola nie zwalnia tempa

W zeszłym tygodniu Kuba, opisywał nadchodzącą Motorolę One Macro dysponującą takim obiektywem, pytał też wprost czy to jakiś nowy trend wśród producentów, bo coraz więcej urządzeń oferuje możliwość wykonywania zdjęć tego typu (kolejnym przykładem Xiaomi).

Motorola One Macro oraz ta z aparatem typu „pop up” to nie koniec nowości. W pierwszym kwartale przyszłego roku spodziewamy się premiery odświeżonych urządzeń z serii G. To pewnie kolejne 3 lub nawet 4 urządzenia. Nasuwa mi się tu myśl, że Motorola ma jedno z najlepiej przemyślane portfolio urządzeń ze średniej półki, wśród wszystkich firm produkujących smartfony. Jak myślicie?

Źródło: Motorola Latinoamerica na FB

Wieści z Rozładowani.pl