Nowa generacja MacBooków Pro już wkrótce!

Nowa generacja MacBooków Pro już wkrótce!

Opublikowano 6.07.2018 8:56 -


Według najnowszych przecieków już wkrótce możemy się spodziewać nowej generacji flagowych laptopów Apple – MacBook Pro. Będą one wyposażone w najnowsze, 4- lub 6-rdzeniowe procesory Intel z serii Coffee Lake.

Każdy, kto planuje zakup MacBooka Pro z procesorem 8. generacji Intela jest już pewnie na skraju wytrzymałości. Apple bardzo długo każe czekać na nowe modele. Okazją do odświeżenia oferty laptopów była czerwcowa konferencja WWDC, ale nie zdecydowano się podczas niej pokazać nowych modeli przenośnych komputerów.

W przeciągu kilku miesięcy może się to jednak zmienić. Na stronie popularnego benchmarka Geekbench pojawiły się bowiem wyniki testów wskazujące na istnienie MacBooka Pro 13 z niskonapięciowym procesorem Core i7-8559U. Jest to 4-rdzeniowy model właśnie z najnowszej serii Coffee Lake. Idąc tym tropem, do laptopów 15-calowych powinny trafić też opcje 6-rdzeniowe.

Kupujesz nowego laptopa? Tych procesorów lepiej unikać

Kiedy dokładnie w Apple Store i innych sklepach miałaby się pojawić nowa generacja MacBooków Pro? Spekulacje mówią o dwóch terminach: albo stanie się to we wrześniu na konferencji Apple wraz z zapowiedzią nowych iPhone’ów, albo wcześniej – jeszcze latem. Druga opcja jest o tyle prawdopodobna, że gigant z Cupertino będzie chciał we wrześniu pokazać sporo produktów, na odświeżone MacBooki może więc po prostu nie wystarczyć czasu.

MacBook Pro – nie działa Wi-Fi? Powód może być dość błahy

Źródło: tablety.pl

Wieści z Rozładowani.pl