Nowa funkcja w SQUID – zapisywanie ulubionych artykułów

Nowa funkcja w SQUID – zapisywanie ulubionych artykułów

Opublikowano 21.11.2018 19:33 Aktualizacja: 21.11.2018 19:36 -


Nasza ulubiona aplikacja SQUID, przygotowała nowość, która powinna Was zainteresować. Zapraszamy do zapoznania się z informacją prasową.

SQUID uruchomił nową funkcję w aplikacji umożliwiającą zapisywanie artykułów. Dzięki tej funkcjonalności użytkownik może zapisać najbardziej interesujące artykuły w specjalnym schowku dostępnym w aplikacji SQUID. 

Nowa funkcja – umożliwiająca zapisywanie ulubionych artykułów w aplikacji SQUID – dostępna jest dla użytkowników posiadających smartfony z androidem. Klikając w ikonkę znajdującą się w menu użytkownik może dodać artykuł do swojego schowka. Klikając ponownie w ikonkę artykuł zostanie usunięty ze schowka.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy dać naszym użytkownikom nową funkcję zapisywania artykułów. Jest to idealne narzędzie do zapisywania ulubionych przepisów kulinarnych, poradników przydatnych w czasie podróży, śmiesznych historyjek oraz ważnych artykułów, których lekturę chcemy przełożyć na później. Dzięki nowej funkcji nasi użytkownicy mogą teraz poczuć, że nie ominie ich żadna ważna informacja, nie będą obawiać się syndromu FOMO:) – mówi Johan Othelius, założyciel i CEO SQUID App.

O SQUID:

Aplikacja SQUID została stworzona przez Njuice AB, firmę, której siedziba znajduje się w stolicy Szwecji Sztokholmie. Liczba użytkowników aplikacji SQUID rośnie z miesiąca na miesiąc, aktualnie notując ponad 1,3 mln pobrań aplikacji. SQUID jest darmową aplikacją dostępną we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Polsce, Hiszpanii, Francji, Holandii, Rosji, Szwecji,Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Australii. Dostępna jest również  wersja międzynarodowa oraz katalońska. SQUID otrzymuje bardzo dobre oceny w Google Play App oraz App Store, aplikacja uzyskuje bardzo pochlebne recenzje w serwisach branżowych. Aplikacja SQUID została wybrana do grona 5 najlepszych aplikacji 2017 roku przez holenderski serwis Androidworld. SQUID znalazł się również w grupie najlepszych włoskich start-upów w konkursie CONFINDUSTRIA GI Startup Contest 2017. Więcej informacji o SQUID na stronie www.squidapp.co

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację