Najnowsza aktualizacja Yanosika wprowadza rozwiązania, które pozwolą na szybsze pokonywanie bramek na autostradach. Użytkownicy mogą z poziomu Yanosika zarejestrować się w systemie Autopay i dokonywać automatycznej opłaty za przejazd autostradami. 

Yanosik umożliwia rejestrację w systemie Autopay

Yanosik umożliwi rejestrację w systemie Autopay

Dzięki współpracy Neptis S.A. z Blue Media, użytkownicy Yanosika, wraz z najnowszą aktualizacją aplikacji, zyskują możliwość rejestracji w systemie Autopay. W efekcie, poruszając się polskimi autostradami, nie trzeba będzie czekać na bramkach w celu uiszczenia opłaty za przejazd. Kierowcy zarejestrowani w systemie Autopay mogą skorzystać ze specjalnych bramek, po których przejechaniu automatycznie zostanie naliczona i pobrana opłata za przejazd. Jest to możliwe, dzięki wykorzystaniu odpowiednich urządzeń i systemu odczytującego dane przejeżdżającego samochodu. Rejestracja w Autopay za pośrednictwem Yanosika nie wymaga od użytkownika instalacji dedykowanej aplikacji operatora. Zatem korzystając z jednej aplikacji mobilnej, mamy dostęp do nawigacji, informacji o ewentualnych zdarzeniach drogowych, fotoradarach, kontrolach Policji, a także automatycznej płatności za przejazd autostradą. Bardzo wygodne rozwiązanie. 

Doskonałe wieści – Yanosik dostępny w CarPlay!

Jak skorzystać z Autopay w Yanosiku?

Skorzystanie z systemu Autopay w Yanosiku sprowadza się tak naprawdę do przejścia przez proces rejestracji danych auta i sposobu płatności, zapoczątkowanego poprzez wybranie opcji “Autopay autostrady” w aplikacji. Nową funkcję otrzymują wszyscy użytkownicy, korzystający ze smartfonów z systemami Android oraz iOS.

Źródło: Yanosik