Nowa biblioteka Steam jest już dostępna dla wszystkich użytkowników

Nowa biblioteka Steam jest już dostępna dla wszystkich użytkowników

Opublikowano 31.10.2019 9:03 -


Całkiem niedawno firma Valve doszła do wniosku, że aktualny wygląd Steama wymaga przebudowy. Wynika to nie tylko ze względów estetycznych, ale i funkcjonalnych, dzięki którym użytkownicy mogliby się łatwiej poruszać po platformie. We wrześniu, dla wybranych osób, została udostępniona wersja beta zupełnie odmienionej biblioteki, która chyba zyskała wielu fanów. Już teraz jest ona dostępna, w nowej odsłonie, dla każdego!

Przeprojektowana biblioteka Steam ma zauważalnie lepszy wygląd niż poprzednia jej wersja. Wszyscy użytkownicy będą mogli sprawniej znaleźć swoją ulubioną grę, czy też zobaczyć, w co aktualnie grają ich znajomi. Znacznie prościej zapoznamy się również ze wszystkimi nowościami, aktualizacjami gier, a także promocjami, co na pewno przyniesie platformie spory zysk.

Co przyniesie zmiana na Steamie?

Wszyscy użytkownicy zyskują przede wszystkim zupełnie nowy wygląd panelu, który ma usprawnić im poruszanie się po sklepie. Pierwszym elementem, który powinien rzucić się każdemu w oczy, jest oczywiście panel główny. To tam szybko uzyskacie dostęp do aktualizacji gier z biblioteki, aktywności znajomych oraz wielu innych informacji. Będzie można podglądać wszystkich ze swojej listy, w co ostatnio grali, a w co grają teraz. Może zachęci to do wspólnych rozgrywek wielu znajomych.

biblioteka steam

Steam postawił sobie za cel, by przyciągać graczy najnowszymi uaktualnieniami gier, znajdujących się już w bibliotece. To właśnie w tej zakładce będziecie mogli zapoznać się z wychodzącymi aktualizacjami – ich zawartością, nowymi funkcjami, co ma ponownie zachęcić Was do gry. Platforma postanowiła także każdemu dać dostęp do wersji beta Remote Play Together, o której więcej możecie poczytać TUTAJ.

biblioteka steam

Czy biblioteka Steam zmieni się wraz z aktualizacją?

Dokładnie tak! Każdy użytkownik powinien zaktualizować swoją aplikację jak najszybciej, by móc cieszyć się nową odsłoną sklepu z grami. Może jednak zdarzyć się taka sytuacja, że będzie trzeba otworzyć asystenta kilka razy, zanim przedstawi on nowy wygląd panelu. Kiedy się pojawi, na pewno zauważycie dość sporą zmianę nie tylko na stronie głównej, ale i w innych zakładkach. Aktualizujcie więc swoje aplikacje i dołączajcie do rozgrywek czym prędzej.

Źródło: Steam Community

Wieści z Rozładowani.pl