Notepin - notatnik w przeglądarce, którego nie da się nie polubić

Opublikowano 22.02.2017 9:09 -


Jestem fanem narzędzi, które porządkują pracę lub mają wymierny wpływ na jej wydajność. Nie od dzisiaj jednak wiadomo, że największym fanem ładu i porządku, power userem wszystkich narzędzi do planowania i układania porządku dnia jest u nas w zespole Mariusz. To absolutny szaleniec, ale wszystkie jego praktyki zawsze przekładają się na dotrzymane terminy. Dzisiaj o narzędziu, które Mariusz na pewno doda do swojej ogromnej listy narzędzi, tych z których będzie korzystał - Notepin.

To narzędzie, którego zadaniem jest gromadzić notatki. Prosto i funkcjonalnie i przede wszystkim bardzo minimalistycznie. By zacząć nie wymagane są żadne rejestracje, podawanie adresów email, nic z tych rzeczy. Wystarczy, że podacie adres, pod który Wasze notatki będą przechowywane i ot co.

Domyślnie są one dostępne do edycji dla każdego, kto wywoła adres w przeglądarce, więc może to być narzędzie pomocnicze dla mniejszych czy większych zespołów. Oczywiście nie ma co oczekiwać cudów i zaawansowanych edycji, ot notatki, dostępne formatowanie i dostęp po adresie WWW. Gdyby jednak się okazało, że chcecie zabezpieczyć je hasłem, wystarczy $5 dotacja autora i już sami decydujecie, kto ma prawo widzieć Wasze notatki.

Wieści z Rozładowani.pl