No to jedziemy… nowości Netflix na weekend – sporo tego [lista]

Tak, tak, tak! Długo wyczekiwany weekend majowy przed nami – tak zacząłbym ten tekst w normalnych czasach, a takich czasów niestety teraz nie mamy. Okej, może bym tak nie zaczął, bo pewnie już byłbym w drodze na majówkę, ale co się odwlecze, to… itd.

Pogoda za oknem w kratkę (deszcz mile widziany wbrew pozorom!), tak więc nawet na (niezadaszony) balkon będzie trudno wyjść. Oczywiście z pomocą przychodzi niezastąpiony Netflix, a tam sporo nowości, które wskoczyły na platformę w ostatnich dniach.

Mamma Mia! Here We Go Again

Sophie wspomina życie swojej wyzwolonej matki i tanecznym krokiem wchodzi w nowy rozdział życia, otwierając nowy Hotel Bella Donna.

Jeszcze nigdy…

Po koszmarnym roku nastoletnia Amerykanka o indyjskich korzeniach chce stać się bardziej popularna — jednak przyjaciele, rodzina i uczucia wcale jej tego nie ułatwiają.

Groźne kłamstwa

Opiekunka bez grosza nieoczekiwanie dziedziczy posiadłość swojego pacjenta. Szybko jednak zostaje wciągnięta w zabójczą sieć kłamstw i podejrzeń.

Drifting Dragons

W tutejszym menu podaje się smoki, więc załoga statku Quin Zaza wyrusza na polowanie. Jeśli zawiodą, puste żołądki będą ich ostatnim zmartwieniem.

The Victims’ Game

Kryminolog z zespołem Aspergera odkrywa powiązania swojej córki z tajemniczymi morderstwami i stawia wszystko na jedną kartę, aby rozwiązać sprawę.

The Quake. Trzęsienie ziemi

Nikt nie wierzy naukowcowi cierpiącemu na zespół stresu pourazowego, który jest przekonany, że w Oslo uderzy potężne trzęsienie ziemi.

The Forest of Love: Deep Cut

Nic nie jest oczywiste, kiedy charyzmatyczny oszust i początkujący filmowcy wkraczają do życia dwóch emocjonalnie poturbowanych kobiet.

Zakochany bogacz

Bogaty Teto zrobi wszystko, aby zaimponować Pauli, która wpadła mu w oko. Zmyśla więc historię o swoim ubogim dzieciństwie, a kłamstwo wkrótce wymyka się spod kontroli.

Zbrodnia i łaska: Historia Cyntoi Brown

Gdy 16-letnia Cyntoia Brown zostaje skazana na dożywocie, pojawiają się pytania o jej przeszłość i fizjologię, które każą powątpiewać w słuszność tego wyroku.

Trzy metry nad niebem

Dwoje nastolatków z różnych środowisk zakochuje się w sobie podczas lata na włoskim wybrzeżu Adriatyku. Serial inspirowany serią książek Federico Moccii.

Zajęcia pozalekcyjne

Świat prymusa, który wplątał się w niebezpieczną działalność przestępczą, staje na głowie, gdy koleżanka z klasy zaczyna interesować się jego podwójnym życiem.

Netflix – oficjalna lista nowości na maj 2020

W kuchni z Nadiyą

W tym programie kulinarnym Nadiya Hussain pokazuje pyszne skróty, niezbędne składniki i szybkie dania — idealne dla dzisiejszych rodzin żyjących w ciągłym pędzie.

Sekretna miłość

Te dwie kobiety przez wiele dziesięcioleci utrzymywały swoją miłość w tajemnicy. Gdy w końcu przestały się ukrywać, okazało się, że to dopiero początek wyzwań.

Slender Man

Pragnąc odnaleźć zaginioną przyjaciółkę, grupa dziewczyn przywołuje stworzenie, które według nich ją porwało – mroczną legendę internetu: Slender Mana.

źródło i opisy produkcji: Netflix Polska

Share
Disqus Comments Loading...
Autor
Przemysław Bicki

Powiązane

Google zakończyło sprzedaż Pixel 4 i Pixel 4 XL, ale chyba poznaliśmy datę rozpoczęcia sprzedaży Pixela 5 i plany wypuszczenia składanego smartfona

Google zaprzestało sprzedaży w swoim oficjalnym sklepie smartfonów Pixel 4 oraz Pixel 4 XL. Na…

8 sierpnia, 2020

Skullcandy Indy FUEL – czy to w końcu słuchawki TWS dla mnie? Kilka pierwszych wrażeń

Marka Skullcandy to stały gość na łamach DailyWeb. Ich sprzęty są naprawdę dobrej jakości, za…

7 sierpnia, 2020

Wyciek danych z Intela. 20GB poufnych danych ujrzało światło dzienne

Intel zaliczka wpadkę. 20GB danych zawierających wewnętrzną dokumentację producenta wyciekło i krąży w internecie. Niebawem…

7 sierpnia, 2020

Reels – Instagram uruchamia konkurenta TikToka

Instagram uruchamia funkcję Reels, czyli tworzenie krótkich klipów wideo z wykorzystaniem utworów muzycznych. Analogiczne rozwiązanie…

7 sierpnia, 2020

Facebook i Twitter blokują wypowiedzi Donalda Trumpa na temat COVID-19

Facebook i Twitter zdecydowały się na zablokowanie wypowiedzi Prezydenta Donalda Trumpa na temat COVID-19. Portale…

7 sierpnia, 2020

Samsung ma prezent dla posiadaczy serii S10 i S20

Podczas Unpacked zobaczyliśmy nowego topowego smartfona Note 20, Note 20 Ultra, Galaxy Z Fold 2,…

6 sierpnia, 2020