No proszę, Webowemu Miszmaszowi wyrosła świetna konkurencja!

No proszę, Webowemu Miszmaszowi wyrosła świetna konkurencja!

Opublikowano 3.02.2017 9:08 - 4


Webowy Miszmasz to cykl na DailyWeb, w którym prezentuje Wam najciekawsze znaleziska z sieci, oczywiście powiązane tematycznie z naszym blogiem. Sporo tam cudów takich jakl motywy do WordPress, artykuły wszelkiej maści, gotowe skrypty czy szeroko pojęty świat designu. Tak się składa, że wyrosła nam na tym poletku świetna konkurencja, o której nie sposób wspomnieć: DDTomorrow.

Oczywiście tak naprawdę, to żadna z nich konkurencja, bo wiadomo, że zjadamy ich w przedbiegach, ale zdecydowanie warto mieć ich w zakładkach. Jak działa sam serwis? Spieszę wyjaśnić. Otóż otrzymujemy codziennie 8 ciekawych linków, ręcznie wyselekcjonowanych, związanych z światem Designu lub Develompmentu. Stąd także wzięła się nazwa serwisu. Pomysł i idea jest naprawdę świetna, czy to dla osób, które do kawy poszukują ciekawych materiałów do przyswojenia. Także i dla nas, tworzących DailyWeb, kiedy nasz kanał RSS pełny treści, ale bez materiałów o których warto Was poinformować.

DDTomorrow pozwala na subskrypcje, co by codzienna porcja niusów lądowała na Waszym mejlu, a także pozwala dodawać własne linki, które mogą stanowić doskonałe źródło promocji.

Wieści z Rozładowani.pl