W związku z tym na początku szybki komunikat, że instrukcja zdobycia power banków, zostanie wysłana tylko do wiadomości osób zapisanych do naszego niuslettera. Chcieliśmy w ten sposób wyróżnić Was, najwierniejszych Czytelników, którzy nie mają obaw by nam zaufać i pozostawić swój mejl. Następnie wyznaczonego dnia przesłaliśmy informację mejlem, z linkiem który nigdzie przez nas oficjalnie nie został umieszczony.

Konkurs pobił wszystkie nasze rekordy, o których z pewnością przygotujemy dedykowany wpis. Uwierzcie mi, działo się wiele (case study już się robi). Jednak zakładam, że jesteście tu by poznać wyniki konkursu, przechodzę już do rzeczy.

Przede wszystkim daliście nam całą masę inspiracji do tego, o czym możemy porozmawiać w trakcie podcastu. Z pewnością z części rzeczy skorzystamy, na części się totalnie nie znamy (premiowani byli Czytelnicy, którzy znają nasze sylwetki, czytając nas na bieżąco), część brzmiała tak zabawnie, że nie mogłem powstrzymać się ze śmiechu, a część spowodowała zamieszanie w trakcie obrad.

Serdecznie wszystkim dziękuje za udział i obiecuje, że postaramy się zrobić podobną akcję z nieco większą pulą nagród. Tymczasem power banki trafiają, do osób wytypowanych przez jury, składające się z osób tworzących DailyWeb, czyli nas. Co jak WordPress przestanie być płatnym softem? Oczywiście rozumiemy sarkazm i ironie, pytanie wydaje się być bardzo interesujące. Wybraliśmy tematy, na które próbowaliśmy dyskutować, to właśnie one spowodowały największe zamieszanie, dlatego nagrody wędrują do:

1. ArusHear:

Świat bez internetu umrze czy przejdzie metamorfozę?

2. Mariusz Szatkowski

Co zrobić, jeśli nagle WordPress przestanie być płatnym softem?

i ostatni, rzutem na taśmę, co ważne, nie dlatego, że nam dobrze posłodził ;-), tylko nas mocno zainspirował – na tyle, że może z tego powstanie mini-cykl na WWWłaśnie Podcaście:

3. Artur Wagnerowski

Chciałbym się dowiedzieć na Waszym przykładzie Dajli Łeb – jak sklecić te wszystkie elementy dobrego serwisu do którego ciągle chcę wracać i Wam jakoś ufam?

Czy jest jakiś boss co wydaje polecenia, czy jest naczelny co sprawdza błędy, jak się komunikujecie (czy znacie gg ;)), gdzie trzymacie materiały a jeśli w chmurze to dlaczego – czy używacie google docs a może office 360 a może pluginu do WP(…)

Gratulacje dla wygranych i podziękowania dla całej reszty. Nadal po cichu liczę, że to formuła konkursu Was do nas sprowadziła, a nie same nagrody ;-)

Dodam też, że jutro kolejny szybki konkurs wraz ogłoszony przez Podcast, a pula nagród nam się jeszcze nie wyczerpie, obserwujcie nas na bieżąco.  Z wygranymi skontaktujemy się drogą mejlową i ustalimy adresu do wysyłki.


Posłuchaj nas!